MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Dil Sınavlarına Hazırlık

Yurtdışında Eğitim Alabileceğiniz Programlar

» TOEFL » SAT » GWAT » GRE » IELTS  

Başarıya Giden Yolculukta Atılan İlk Adım, Dil Yeterlik Sınavları !

Yurtdışında kaliteli bir lisede okumak mı istiyorsunuz? Yurtdışındaki saygın üniversitelerde lisans veya lisansüstü eğitim mi almak istiyorsunuz? Amerika'da MBA programına mı katılmak istiyorsunuz? Gelecekte çalışmayı düşündüğünüz kuruma İngilizce seviyenizi mi göstermek istiyorsunuz? Bütün bu soruların cevaplarının anahtarları olan TOEFL, IELTS, GMAT, GRE veya SAT sınavlarına hazırlık eğitimini yurtdışında, rahatlıkla alabilirsiniz. Bu sınavlardan almanız gereken minimum puan başvurduğunuz okula ve programın niteliğine göre değişiklik göstermekte olup, dil okulları ve üniversitelerin büyük çoğunluğu bu sınavlara hazırlık kursları vermektedir. Bu hazırlık kurslarına katılabilmek için belirli bir İngilizce düzeyine sahip olmanız gerekli olduğu unutulmamalı.


Dil Öğrenmenin Püf Noktaları


YURTDIŞINDA YABANCI DİLİNİZİ GELİŞTİRİRKEN DİKKAT EDİLECEK 4 NOKTA

  • Hangi ülkeyi seçtiğinize dikkat edin! O ülkenin verecekleri ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamıyorsa, dil eğitiminiz çok başarılı geçmeyebilir.
  • Mümkün olduğunca konaklamayı aile yanında almaya çalışın! Yurt veya kendi başınıza bir tutacağınız bir daire dilinizin gelişimi açısından yararlı olmayabilir.
  • Aile hem size oradaki yaşamın anahtarı, hem de aldığınız eğitimin pratiğini yapabilmenizi sağlayacaktır.
  • Okul seçiminde danışmanızla tam bir işbirliği içinde olun! Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, maddi olanaklarınıza uyacak ve beklentilerinizi en iyi gerçekleştirilebilecek uygun seçenekler size sunulacaktır.
  • Eğitim süresiniz boyunca kendi ülkenizden insanlarla çok az görüşün! Böylece daha disiplinli bir dil eğitimi alabilirsiniz.


Öğrenci İzlenimleriDil Sınavlarına Hazırlık

Dil Sınavları Fiyatları

Dil Sınavları Eğitimi

Yurtdışı Dil Sınavlarına Hazırlık

Dil Sınavlarına Hazırlık Yaz Eğitimi