MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

AIPE Dil Okulu Work and Holiday Kampanyası

AIPE Dil Okulu Work and Holiday Kampanyası

Avustralya’da Çalış, Sidney’de İngilizce Dil Eğitimi Al

Avustralya’da 12 ay boyunca, ister çalışıp para kazanın, ister dil ya da mesleki İngilizce eğitimi alın, isterseniz tatil yapın… Veya bunların hepsini Work And Holiday programı ile inanılmaz bir ücrete gerçekleştirin!


çok daha fazlası için avustralya’da work and holiday sayfamıza bekleriz!


Work And Holiday Programında İlk Adımı AIPE’nin Türk Öğrencilere Özel Kampanyası İle Atın!

aipe work&holiday programı

AIPE Work&Holiday Paketi İçeriği

+ AIPE Dil Okulunda 4 Hafta IELTS Hazırlık Kursu

+ 6 Ay Çalışma (İkinci Bir İşte 6 Ay Daha Çalışma İmkanı)

+ 12 Ay İkametgâh

+ Ders Materyalleri

+ Kayıt Ücreti

+ Konaklama Bulma Ve Yerleştirme Ücreti

+ 4 Hafta Çift Kişilik Odada Konaklama

+ Okul Tarafından Ücretsiz Cv Hazırlama,

+ Havaalanı Karşılama,

+B anka Hesabı Açma ve Vergi Numarası Alma

Çalışacağınız İşten Saatlik Kazanç: 15AV$ - 20AV$ 

Haftalık Toplam Çalışma Saatiniz: 40 Saate kadar

*Fiyatlar ve paket içeriği değişebilir. Güncel fiyatlar için İDEALSAS YURTDIŞI EĞİTİM danışmanları ile iletişime geçiniz.

İSTER 0212.292.3904 NOLU NUMARADAN ARAYABİLİR, İSTERSENİZ info@idealsas.com ADRESİNE TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN DANIŞMANLARIMIZ SİZİ ARASIN!


Kısaca Work&Holiday Programı 

Avustralya tarafından sadece 100 kişinin katılabileceği Work And Holiday programına artık İDEALSAS ile katılmak çok kolay! Gerekli şartları sağlayan 100 üniversite öğrencisi veya mezunu İDEALSAS ofislerinden veya internet üzerinden ücretsiz ön başvurularını yaptıktan sonra Avustralya'da bir yıllık ikamet izni veren Work And Holiday programına kayıt olabilecek. Programla birlikte şanslı 100 kişi, verilen 6 aylık çalışma izni sayesinde tatillerini ve kısa süreli eğitimlerini finanse edebilecekleri gibi 12 ay boyunca Avustralya’da yaşam tecrübesi elde edebilecekler…


work and holiday programına 2012 yılından itibaren artık 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunları ile 4 yıllık üniversite mezunlarının da katılabildiğini biliyor muydunuz?


Work and Holiday 2013 Katılımcımız Merve Arduç, Perth’ten Sesleniyor...

work and holiday öğrencimizin izlenimleri

Gidecek olan arkadaşlara şunu söyleyebilirim, girişken olun, kendinizi ifade etmekten ve denemekten korkmayın. Dünyanın her bir kösesinden insan var burada ve kimsenin kimseden bir farkı olmadığını, tecrübeniz olmasa bile kendinizi ifade ettiğiniz ve karşınızdakine o işi yapabileceğinize inandırdığınız ve güler yüzlü olduğunuz surece burada genel anlamda bir sıkıntı çekmezsiniz:)) Ve şundan emin olun ki buraya geldiğinizde günbatılarını seyretmeye, ve her şeyin o temiz, parlak renklerine bakmaya ve bisikletinizle istediğiniz her an dolaşabilme lüksüne doyamayacaksınız:)) Bir de kangurular ve koalalar unutulmayacaklardan tabı ki:)))

devamı için tıklayınız...

 

SORU VE CEVAPLARLA AVUSTRALYA’DA WORK AND HOLIDAY PROGRAMI

AIPE SİDNEY DİL OKULU HAKKINDA HER ŞEY

AVUSTRALYA WORK AND HOLIDAY VİZE BAŞVURUSU

WORK AND HOLIDAY ÖĞRENCİ İZLENİMLERİ

WORK AND HOLIDAY FOTO GALERİSİ

WORK AND HOLIDAY VİDEO GALERİSİ

AVUSTRALYA, EYALETLERİ VE ŞEHİRLERİ HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY

avustralyada dil eğitimi, avustralyada ingilizce, avustralya vizesi, Avustralya dil okulları, Avustralya dil kursları, wah, avustralyada çalış ve tatil yap, çalış ve tatil yap, avustralyada para kazan, avustralyada çalış, avustralyada iş, çalışma ve dil, yurtdışında çalışma ve dil programları, yurtdışında çalış dil öğren, çalışma ve dil programları, sidney dil okulu, aipe sidney dil kursu, aipe sidney dil okulu, aipe sidney, aipe dil okulu, aipe dil kursu, sidney dil okulları, sidney dil kurslarıBiz Sizi Arayalım

 ( * ) Zorunlu alanlar.-