MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Yazın İngiltere'de Hem Tatil Yapın Hem de İngilizce Öğrenin

Yazın İngiltere'de Hem Tatil Yapın Hem de İngilizce Öğrenin

İngilizce yaz ayı yurtdışı dil kursları için artık son fırsat günlerindeyiz. Ayrıca bahar indirimlerinin artık son günleri gelirken, okullarda doluluk oranlarına ulaşmaya başladılar. Siz de bu son fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, sizler için derlediğimiz okul fırsatlarına bir göz atmalısınız. 


- İngiltere 2017 Yaz Dil Okulu Fiyatları -

Lewis School Of English Yaz Dil Okulu

Yemyeşil, huzurlu ve İngilizlerin yoğun yaşadığı bir şehirde eğitim almak isterseniz, Southampton tam size göre. Lewis School of English’da dersler sabah 09.30’da başlar ve blok halinde 90’ar dakika olarak 2 ders şeklinde verilir. İngiltere'nin güneşli Güney Sahilinde ve Londra'ya yalnızca bir saatlik mesafede bulunur. İngiltere’nin en tarihi özellikteki liman şehridir. 230.000 nüfusu sahiptir. University of Solent’de 35.000 üniversite öğrencisi eğitim görür. Stonehenge, Winchester, New Forest National Park ve Isle of Wight gibi önemli turistik merkezlere yakın bir konumdadır. 12 Hafta genel İngilizce dil kursu sadece 1.668 £!

 

Worthing CES Yaz Dil Okulu

Worthing, Londra’nın güneyinde bulunan ve Londra’ya trenle sadece 1,5 saat uzaklığında muhteşem bir sahil kasabası. Worthing’e diğer şehirlerden ulaşım genellikle trenle mümkün oluyor. Worthing’de bulunurken hem kasabanın sakin ve huzurlu yaşamının tadını çıkarıp hem de Londra’ya sadece 1,5 saat mesafede olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Worthing’in upuzun sahilinde yürüyüşler yapıp, sabah okula, öğleden sonra kent merkezinde bir yemek yiyip arkasından denize girmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Worthing, doğayı, sessizliği, huzuru bulabileceğiniz eşsiz bir yer. Worthing CES okulumuz, şehir merkezinin tam ortasında, sahil ve alışveriş alanlarına sadece 10 dakika yürüme merkezinde olmakla birlikte, aydınlık sınıfları, büyük binası ve yemyeşil bahçesiyle öğrenciler için muhteşem bir eğitim fırsatı sunuyor. 12 Hafta genel İngilizce dil kursu sadece 1.440 £! 

 

Twin Eastbourne Yaz Dil Okulu

Eastbourne, İngiltere’nin Güney sahilindeki şehirlerden biridir ve 100.000 nüfusa sahiptir. Londra’nın sadece 90 km güneyinde, İngiltere’nin güneşli Güney Kıyısında huzurlu bir liman kentidir. Doğa harikası kayalıklarından, limanına hatta binalarına, evlerine kadar beyaza bürünmüş bu şehir ziyaretçilerine kendini sevdirmektedir. Eastbourne ülke geneline göre güneşli ve kuru olan iklimi, doğal güzellikleri ve kültürel yapısıyla öğrenciler için ideal sayılabilir. Twin Eastbourne, 12 Hafta genel İngilizce dil kursu sadece 1.680 £!


0212.292.3904 NOLU NUMARADAN ARAYABİLECEĞİNİZ GİBİ info@idealsas.com ADRESİNE TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN DANIŞMANLARIMIZ SİZİ ARASIN! 


Brighton Language College Yaz Dil Okulu

Yılda 8 milyon kişinin ziyaret ettiği Brighton yaşamak için güzel bir şehirdir. Londra’ya trenle 45 dakika olduğundan istediğinizde rahatlıkla gezip gelebilirsiniz. Yıl boyu gerçekleşen sokak festivalleri, harika kumsalı, renkli ve hareketli gece hayatı ile öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerin başında gelir. Brighton Language College, Brighton’ın merkezindeki konumu, tamamı sıfırlanmış yeni okul binası ve indirimli fiyatları ile sizi bekliyor. 30 Hazirana kadar geçerli %20 İndirimli 12 Hafta genel İngilizce dil kursu sadece 1.536 £!

 

ETC International College Yaz Dil Okulu

Bournemouth uluslararası ve İngiliz öğrencilerin bir araya geldiği uluslarası bir şehir konumundadır. Londra’nın 170 km güneyinde, 165.000 nüfuslu bir şehirdir. Londra’ya, tren ile 1.5 saat, otobüs ile yaklaşık 2.5 saat mesafededir. 12 kilometre uzunluğundaki atlın rengindeki kumsalı ve şehir içine yayılmış yeşillik alanları ile Bournemouth aynı zamanda bir turistik şehirdir. ETC International College Okulumuz, harika konumu ve kampüsü ile Bournemouth’un önde gelen okullarından biridir. Okulumuzda hem TR özel indirim hem de bedava hafta indirimi bir arada olup, her iki indirim sonrası 12 Hafta genel İngilizce dil kursu sadece 1.450 £!

 

LSC  Stanton Yaz Dil Okulu

Eğer tercihiniz Londra’da eğitim almak ise, en merkezi, en uygun ama bir o kadar da kaliteli eğitimi bulabileceğiniz okullarımızdan biri hiç şüphesiz LSC Stanton’dur. 35'ten fazla ülkeden arkadaş edinebileceğiniz benzersiz bir atmosfer LCS'nin tüm öğrenciler tarafından bilinen en önemli özelliklerinden biridir. Ve bu yaz için planınızda Londra’ya gelmek varsa, 12 Hafta genel İngilizce dil kursu sadece 1.650 £!

 


İNGİLTERE'DE DİL EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZDEN İZLENİMLER
 

İNGİLTERE HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HERŞEY
 

İNGİLTERE DİL OKULLARI LİSTESİ VE DİL KURSU FİYATLARI
 

İNGİLTERE VİZE BAŞVURU BİLGİLERİBiz Sizi Arayalım

 ( * ) Zorunlu alanlar.-