Öğrenci İzlenimleri

 1. İdealsas
  Emre Kahraman

  Her şeyden önce work and travel’a çalışmak için gidilir...

 2. Her şeyden önce work and travel’a çalışmak için gidilir...

  Gecen yaz gittiğim Amerika’da zamandan dolayı pek fazla gezememenin bana verdiği sıkıntı yüzünden hemen Gökçe Hanımı aradım. Başka herhangi bir firma düşünmedim çünkü İdealsas Türkiye’deki en güvenilir birkaç firmadan birisidir.

   

  Gecen seneden tecrübeli olduğumdan belge işlemlerini rahatlıkla hallettim ve biletimi alarak geri saymaya başladım. Ve sonunda zaman geldi. Hayatimin en güzel anılarını yaşadığım yere tekrar gidecektim. Uçağa bindim. Aktarmalı uzun bir uçak yolculuğundan sonra kalacağım yere vardım. Trenden indim ve kaldığım yerde en ufak bir değişiklik olmadığını gördüm. Sanki aslında yıllardır oraya gelen oranın yerlisi gibi hissettim bir an kendimi. Zaten birkaç ay önceden isimi İdealsas güvencesiyle hazırlamıştım. Bu sefer geldiğim gibi hemen ikinci bir iş de buldum.

   

  Her şeyden önce work and travel’a çalışmak için gidilir. İşten arta kalan zamanda ve travel kısmında zaten bol bol gezilir. Ben eylülün başında iki isimden ayrılarak gecen yaz göremediğim Newyork’a doğru yola çıktım. İçimde müthiş bir heyecan vardı çünkü hep o tvden izlediğimiz yerleri bizzat görecektim. Önceden otel ayarlamıştım. Otele yerleştim ve 4 gün boyunca Newyork’un her yerini gezdim. Ve sonra uçakla Newyork’tan Los Angeles’a geçtim. Önce bir tura katildim. Las vegas ve Grand Canyon’ı gezdim. Sonra Los Angeles a geri donup 3 gün Hollywood da daha önceden ayarladığım bir otelde kaldım. Sanki rüyada gibiydim. Çocukluğumdan beri hayal ettiğim her yere tek tek gidiyor kendime göre paha biçilmez fotoğraflar çekiyordum. Ve tüm bunları sadece 3 ay çalışarak yaptım. Ayrıca bilgisayar ve telefon aldım.

   

  Amerika’ya gitmeyi düşünen arkadaşlar. Birçok güvenilmez firma var Türkiye’de. Ama İdealsas sizin her zaman Amerika’da bile yanınızda olacağı için hiç düşünmeden hemen işlemlere başlayın.2 senedir her konuda bana yardımcı olan Gökçe Hanıma sonsuz teşekkürler...

   

   

  Emre KAHRAMAN

  Karadeniz Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği öğrencisi

  İdeal Work and Travel katılımcımız

  ABDMaine Eyaleti, Old Orchard Beach’te çalıştı