MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Mastır MBA LLM Eğitimi / Yurtdışında Eğitim Alabileceğiniz Alanlar

>> ABD'de Sertifika ve Diploma >> Mesleki Diploma ve Sertifika >> Kanada'da Sertifika ve Diploma
>> Avusturalya'da Sertifika ve Diploma >> İngiltere'de Sertifika ve Diploma >> Yöneticilere Yönelik (Executive)

MASTER MBA

Yabancı dil nedir? Yabancı dil, insanların yaşadıkları ülkede konuşulmayan, ana dillerinin dışında kalan diğer ülkelerin dilleridir. Ülkeler arasında iletişimin devamı için, ortak bir dil belirlenmeli ya da her iki topluluk da birbirlerinin dillerini öğrenmelidir. Her dil, konuşulduğu ülkenin kültürünü ve alışkanlıklarını da içerdiğinden, yabancı dil eğitimi, her dilin konuşulduğu ülkede alınırsa daha faydalı olacaktır. Bunun için İdealsas, yabancı dilleri yurtdışında öğrenmek isteyenlere danışmanlık yapmakta ve onlar için en iyisini hedeflemektedir.


LLM EĞİTİMİ


Yurtdışında Dil Eğitimi İçin Dikkat Edilecek 4 Nokta

  • Hangi ülkeyi seçtiğinize dikkat edin! O ülkenin verecekleri ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamıyorsa, dil eğitiminiz çok başarılı geçmeyebilir.
  • Mümkün olduğunca konaklamayı aile yanında almaya çalışın! Yurt veya kendi başınıza bir tutacağınız bir daire dilinizin gelişimi açısından yararlı olmayabilir.
  • Aile hem size oradaki yaşamın anahtarı, hem de aldığınız eğitimin pratiğini yapabilmenizi sağlayacaktır.
  • Okul seçiminde danışmanızla tam bir işbirliği içinde olun! Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, maddi olanaklarınıza uyacak ve beklentilerinizi en iyi gerçekleştirilebilecek uygun seçenekler size sunulacaktır.
  • Eğitim süresiniz boyunca kendi ülkenizden insanlarla çok az görüşün! Böylece daha disiplinli bir dil eğitimi alabilirsiniz.


Öğrenci İzlenimleriMastır MBA LLM Eğitimi Fırsatları

  1. Yurtdışı Üniversitelerde YÖK Denkliği
    Yurtdışı Üniversitelerde YÖK Denkliği  

    YÖK'ün Yurt Dışındaki Yükseköğretim Kurumlarını Tanıma ve Baraj Puanı Uygulama Kararı Son yıllarda yükseköğrenim görmek amacıyla,...Mastır MBA LLM Eğitimi

MBA Eğitimi

LLM Eğitimi

Yurtdışı Dil Eğitimi Mastır

Dil Eğitimi Mastır MBA LLM