MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Academia Internacional De Lenguas Madrid (AIL) Dil Okulları  Academia Internacional De Lenguas Madrid (AIL) Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İspanya / --- / Madrid
Kuruluş Tarihi 2006
Adres Calle de Núñez de Balboa, 17, 28001 Madrid, İspanya
Web http://www.ailmadrid.com/en/1/1/home.html
Mail
Tel
Fax

Okul Hakkında Kısaca

AIL Madrid Madrid merkezinde bulunmaktadır ve İspanya'daki en popüler okullardan biridir.Her yıl 1500 öğrenciye ispanyolca kursu vermektedir. Okulumuz 50 farklı ülkeden öğrencileri ağırlamakta bu da milliyet dağılımı için güzel bir karışım olduğunu göstermektedir.Okulumuz tamamen restore edilmiş tarihi bir binanın ikinci katındadır. 11 adet konforlu ve tamamen donanımlı sınıflar, geniş resepsiyon alanı ve öğrenciler için ortak bir alan bulunmaktadır Okul sizin gibi yabancı öğrencilere İspanyolca eğitiminde uzmanlaşmıştır. Okul sınıf mevcutları çok az (maksimum 8 öğrenci) ve tüm öğretmenlerinin anadili İspanyolcadır. Ayrıca Madrid'de bulunduğunuz sürece sizinle ilgilenecek çok samimi öğretmenleri ve personelleri vardır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
AIL Madrid Dil Okulu AIL Madrid Dil Okulu İspanya --- Madrid