MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Access Language Centre  Access Language Centre

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / New South Wales / Sidney
Kuruluş Tarihi 1997
Adres 72 Mary Street Surry Hills, Sydney NSW 2010 Australia
Web http://access.nsw.edu.au
Mail english@access.nsw.edu.au
Tel +61 (2) 9281-6455
Fax +61 (2) 9281-7455

Okul Hakkında Kısaca

Avustralya'nın Sidney şehrinde kurulmuş olan Access Language Centre, dinamik ve yenilikçi bir İngilizce dil okuludur. 1997 yılında kurulan, Access Language Centre Sydney NEAS ve ACPET onaylı  ve uluslararası kabul gören İngilizce dil okuludur. Access öğrencileri İngilizce öğrenmek için 35 farklı ülkeden gelmektedirler. Access Language Centre, öğrencilere İngilizceyi en kısa sürede öğreterek hedeflerine ulaşmaları için teşvik eder. Genel İngilizceden Akademik İngilizceye bir çok farklı programı 20 saat yada 25 saat gibi 2 farklı yoğunlukta sunmaktadır. Okul dışında da öğrencilerin İngilizceyi  en iyi şekilde uygulayabilecekleri işlere yerleştirmektedir.
 

Access Language Centre, Sydney şehir merkezindeki modern güleryüzlü ve cana yakın personeliyle ve size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Ayrıca, Sydney ve yakın çevresinde öğrenci konaklama seçenekleri rahat ve konforludur. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Access Sidney Access Sidney Avustralya New South Wales Sidney