MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Alpha College of English Dil Okulları  Alpha College of English Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İrlanda / --- / Dublin
Kuruluş Tarihi 1989
Adres 4 N Great George's St, Rotunda, Dublin, İrlanda
Web https://alphacollege.com/
Mail
Tel
Fax

Okul Hakkında Kısaca

Alpha College, İrlanda’nın başkenti olan Dublin şehrinin tam merkezide konumlanmaktadır. Edebiyat alanında UNESCO güvencesinde olan bir şehirdir. Dublin, cosmopolit yapısıyla dünyanın her yerinden insanla buluşmak mümkündür. Parklarıyla, müzeleriyle, konser alanlarıyla, tiyatrolarıyla, sinemalarıyla, galerileriyle dünya sanat merkezi olarak da bilinir. Aydınlanmak ve geleceğe daha olumlu bakmak için Dublinden yolunuz bir kez de olsa geçsin. İrlandalıların yabancılara sıcak yaklaşımı gelen turist ya da öğrencilere kendilerini yabancı hissettirmemektedir.

İrlanda genel anlamda yağmurlu bir havaya sahip ama diğer ülkelerde bulamayacağınız insanların sıcak ve samimi davranışları sizin kısa zamanda hem adaptasyonuzu sağlamak hem de dilinizi daha kısa sürede halletmenize yardımcı olur.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Alpha College Dublin Dil Okulu Alpha College Dublin Dil Okulu İrlanda --- Dublin