MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

am Language Studio Dil Okulları  am Language Studio Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir Malta / --- / Sliema
Kuruluş Tarihi 1987
Adres am Language Studio 299 Triq Manwel Dimech Sliema SLM 1054 Malta
Web http://amlanguage.com
Mail info@amlanguage.com
Tel +356 21 324242
Fax +356 21 334959

Okul Hakkında Kısaca

1987'de kurulan am Language Studio Malta'daki İngilizce Dil okulları birliği olan FELDOM'un (Malta İngilizce Dil Eğitimi Organizasyonları Federasyonu)  kurucu üyesidir. am Language Studio Malta Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslanmıştır ve bütün bölümlerimizin ISO 9001 sertifikası vardır. Malta'daki ilk İngilizce dil okullarından biri olan am Language Studio kaliteli İngilizce Dil kursları ile ün yapmıştır.
 
İdari sorumlulardan öğretmenlerine ve destek personeline kadar genç ve dinamik ekibimizin tüm çabası size Malta'da unutulmaz bir deneyim kazandırmaktır. Kurslarımız hem samimi ve sıcak hem de profesyonel bir ortamda anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz tarafından etkileşimli beyaz ekranlar dahil en son teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
 

Malta adasının keyfini çıkarırken İngilice kullanma becerinizi geliştirebilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun Malta'da bulunmak yılın her döneminde size pekçok aktivite yapma fırsatı verecektir. Boş zamanlarınızda yapabilecekleriniz hakkında size yardımcı olmak amacıyla çalışan leisure bölümümüzün sağlayacağı program ile sınıfda öğrendiklerinizi sınıf dışında pekiştireceksiniz. Tarihi şehir gezileri, Comino adasındaki Mavi Lagün'e bot gezisi veya sadece muhteşem plajlardan birinde güneşlenmek bunlardan bazıları. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
am Language Studio Malta Dil Okulu am Language Studio Malta Dil Okulu Malta --- Sliema