MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Brighton Language College (BLC) Dil Okulları  Brighton Language College (BLC) Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Brighton
Kuruluş Tarihi 1995
Adres 12 Old Steine, Brighton, East Sussex, UK, BN1 1EJ
Web http://brightonlc.co.uk
Mail admissions@brightonlc.co.uk
Tel + 44 (0) 1273 647370
Fax + 44 1273322701

Okul Hakkında Kısaca

Brighton Language College dil okulu İngiltere´nin en popüler sahil kenti olan Brighton'da şehir merkezinde bulunmaktadır. Brighton İngiltere'nin en popüler tatil yöresidir.Kozmopolit hoş gece hayatı canlı zengin butikleri, tiyatrolarıyla muhteşem kulüplere ve barlara sahiptir. Okul konum olarak Brighton Pavilion'a bakar ve Brighton Pier'e 2 dakika mesafededir. Brighton Language College'in akademik standartları öğrencilerin daha etkili öğrenmelerine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. BCL’de beş yaştan itibaren her yaşa göre kurslar mevcuttur. Okul, British Council tarafından akredite edilmiştir. Okulun 16 adet sınıfı, 2 adet öğrenci çalışma alanı, bahçe, ücretsiz Wi-Fi erişim alanı, akademik destek hizmeti bulunmaktadır. 
 

BLC akademik standartları size daha etkili öğrenmenize yardımcı olmak için geliştirilmiş olan kurslar ile iyi öğrenme deneyiminizi elde etmenizi sağlayacaktır. Dil eğitimi için BLC size en iyi dil becerileni kazandırır. Şehir merkezinde bulunan okulda akademik seviyede öğretim yapılmaktadır. Genel İngilizce, sınav hazırlık ve bire bir derslerin verildiği okulda bulunan tüm öğretmenler sertifika sahibidir. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
BLC Brighton Dil Okulu BLC Brighton Dil Okulu İngiltere --- Brighton