MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Castle School of English Dil Okulları  Castle School of English Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Brighton
Kuruluş Tarihi 2003
Adres The Castle School of English 12 Dyke Road Brighton East Sussex England BN1 3FE
Web http://castle-school.co.uk
Mail info@castle-school.co.uk
Tel +44 (0) 1273 748185
Fax +44 (0) 1273 748185

Okul Hakkında Kısaca

Castle School, 2003 yilinda Andrew Caldwell ve Devrim Güven tarafindan kurulmustur. Baslangiçta çok küçük bir okul olan Castle School, benimsedigi ögretim felsefesinin ve sahiplerinin felsefesinin sonucu olarak adim adim büyümüstür. 2003 yilinda okul 12 Dyke Road adresinde bulunan binasina tasinmis olup, bu binayi halen idari isler ve bazi siniflar için kullanmaktadir. 2007 yilinda okul 41 Dyke Road adresinde bulunan yeni bir bina satin almistir. Eksiksiz bir yenileme çalismasinin ardindan artik okul, tüm salon ve siniflarda internet erisimi olan, kusursuz aydinlatmaya sahip, merkezi isitmali, küçük bir bilgisayar odasi, atistirma odasi ve iyi donatilmis bir Personel Odasi olan rahat ve hos bir egitim ortamina sahiptir. 2007 yilinda ekibe Martin Warters katilmis olup; bu yeni katilimla, akademik standartlarda büyük bir ilerleme saglanmistir. British Council, Eylül 2009’da Castle School of English, Brighton’i denetlemis ve akredite etmistir.
 
Castle School’da geçirdiğiniz zamanın verimli ve neşeli olmasını sağlamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Okulumuzdan memnun kalmanız bizim için çok önemlidir. Meydana gelen her şeyi olumlu karşılıyoruz. Castle School’la ilgili deneyimlerinizin eğlenceli ve faydalı olacağından eminiz.
 
İngiltere’de hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek ve arkadaş edinmek istiyorsanız, Castle School’un sizin için en iyi okul olduğuna samimiyetle inanıyoruz. Düşük fiyatlarımız ve yüksek kalitemiz, okulumuza gelen öğrencileri daima şaşırtmaktadır. Umarız onlardan biri olursunuz!

 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Castle School Brighton Dil Okulu Castle School Brighton Dil Okulu İngiltere --- Brighton