MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Clubclass Residential Language School Dil Okulları  Clubclass Residential Language School Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir Malta / --- / St Julians
Kuruluş Tarihi
Adres Clubclass Residential Language School Chelsea Court Triq l-Imghazel, Swieqi St. Julian's SWQ3150
Web http://clubclass.com
Mail info@clubclass.co.uk
Tel +356 2137 0694
Fax +356 2137 0607

Okul Hakkında Kısaca

İngilizce dili küresel başarının anahtarıdır ve Clubclass İngilizce Dil Okulun’da çalışan herkes kendini kaliteli dil öğretimine adamıştır. Gösterdiğimiz her çaba, öğrencilerimizin gelişimi ve dil becerileri üzerinde, dostça ve kucaklayıcı bir ortamda akademik mükemmeliyetin sağlanması üzerine odaklanmaktadır.
 
Okulumuz tüm yaş gurupları ve milletlerden değişik seviyelerde dil yeterliliğine sahip öğrencileri çekmektedir. Her durumda amacımız öğrencilerin kurslarından maksimum yararlanmalarını ve hoşnut olmalarını sağlamaktır.
 

Clubclass, Malta'ya adımını atan herkesi sıcak bir karşılama, mükemmel bir öğretim, canlı bir sosyal yaşam ve zevk alınan bir öğrenim tecrübesi edinebilecekleri bir yerdir.  Profesyonel eğitim kadrosu ve modern yapısıyla çok kaliteli bir dil okulu olan ClubClass Residential Language School, Malta Eğitim Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylı olup aynı zamanda Feltom (Federation of English Language Teaching Organisation Malta) üyesidir. Ayrıca ESOL sınavlarını yapmaya yetkili Clubclass, Londra Üniversitesi'nin hazırlık sınıfları okutulmaktadır. Gerek Swieqi’nin merkezinde kurulmuş olan tatil kompleksi şeklindeki Malta şubesindeki atmosferi ve sunduğu imkanları ile gerekse Londra'daki profesyonel şubesi İngilizce Dil Eğitimi için en verimli ortamı sağlamaktadır. Modern eğitim sınıfları, kütüphanesi, çalışma ve video odaları, kütüphanesi ile öğrencilere birinci sınıf eğitim kalitesini sunmaktadır.  

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Clubclass Malta Dil Okulu Clubclass Malta Dil Okulu Malta --- St Julians