MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

College of English Language Dil Okulları  College of English Language Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / San Diego
Kuruluş Tarihi 1981
Adres San Diego, Los Angeles, Santa Monica
Web https://www.englishcollege.com
Mail sandiego@englishcollege.com
Tel sandiego@englishcollege.com
Fax 1 619 810 4445

Okul Hakkında Kısaca

1981'de kurulan College of English Language, yüksek kaliteli İngilizce dil kurslarının yanı sıra uluslararası öğrencilere sınav hazırlık kursları da sunmaktadır. Kaliforniya, San Diego, Los Angeles ve Santa Monica'da bulunan 3 okulu vardır

Deneyimli öğretmenleri ve küçük sınıfları (sınıf başına en fazla 10 öğrenci), öğrencilere kişisel ve zenginleştirici bir akademik ortam sağlar. CEL'de İngilizce eğitimi, dünyanın en iyi dilini öğrenmekten çok daha fazlasını sağlar. Bu, Amerikan kültürünü deneyimlemek, diğer ülkelerden gelen öğrenciler ile tanışmak ve uluslararası bir perspektif geliştirmek için bir fırsattır.

CEL, ABD Öğrenci Değişim Ziyaret Programı (SEVIS) ve İngilizce ABD üyesi tarafından kabul edilen İngilizce Dil Akreditasyonu Komisyonu (CEA) tarafından akredite edilmiştir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
CEL San Diego Dil Okulu CEL San Diego Dil Okulu ABD California San Diego