MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Diablo Valley College  Diablo Valley College

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / Pleasant Hill
Kuruluş Tarihi 1949
Adres 321 Golf Club Road, Pleasant Hill, CA 94523
Web http://dvc.edu/
Mail iec@dvc.edu
Tel +1 (925) 676-4600
Fax +1 (925) 676-4200

Okul Hakkında Kısaca

DVC UC Berkeley ye en çok örgenci yatay geçişi yapan kurumdur. Bilindiği gibi, UCB yıllardır dünyanın en iyi üniversiteleri arasında konumlandırılmaktadır. 2010 da hem dünyada hem ABD de dünyanın en iyi ikinci üniversitesi seçilmistir. DVC’nin hedeflerinden biri de, toplumun her üyesine yüksek öğrenim olanaklarına sahip olma olanağı ve üniversite derecesine bütçeye uygun bir yol sunmaktır. A.B.D.’de geçerli olan Lisans Derecesinin (Bachelor's Degree) ilk iki yılında eğitim olanağı sunan DVC, California’daki tüm kamu yüksekokullarının en başarılı üniversite geçiş programlarından biridir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
DVC Amerika DVC Amerika ABD California Pleasant Hill