MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ELS Language Centers Dil Okulları  ELS Language Centers Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / New York / New York
Kuruluş Tarihi 1961
Adres ELS Merkez Ofis: 400 Alexander Park Princeton NJ 08540-6306 USA
Web http://els.edu
Mail admissions@els.edu
Tel admissions@els.edu
Fax +1 609 750 3599

Okul Hakkında Kısaca

İlk merkezini 1961’de açan ELS ve çok sayıdaki merkezinde üniversite kampüsünde, şimdiye kadar 140 ülkeden yüz binlerce uluslararası öğrenciye İngilizce eğitimi yanı sıra üniversiteye hazırlık ve üniversite anlaşmalarıyla verdikleri sertifika ile  top Üniversitelere dahil giriş garantisi veriyorlar. Yıllara dayanan deneyimi sayesinde, ELS kendine ait benzersiz müfredatını, ders kitaplarını ve dil öğrenim yazılımlarını geliştirmiştir. Başlangıçtan Uzmanlığa kadar 12 seviyelik öğrenim programı olan Yoğun İngilizce Programı sayesinde ELS, öğrencilerini ABD üniversitelerinde eğitime hazırlamaktadır. 50’den fazla ABD ve 30’dan fazla yurt dışı merkeziyle ELS Dil Merkezleri, kampüs bazlı İngilizce dil öğrenim merkezlerinin dünyadaki en geniş ağına sahiptir. Uluslararası öğrencilerine çok çeşitli akademik İngilizce ve sınav hazırlık programlarıyla beraber, yöneticiler için İngilizce programları, gençlik ve tatil programları sunmaktadır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler