MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Emerald Cultural Institute Dil Okulları  Emerald Cultural Institute Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İrlanda / --- / Dublin
Kuruluş Tarihi 1992
Adres 10 Palmerston Park, Rathgar, Dublin 6, Ireland
Web www.eci.ie
Mail emerald@eci.ie
Tel emerald@eci.ie
Fax 35314975008

Okul Hakkında Kısaca

25 yılı aşkın bir süredir eğitim veren Emerald Cultural Institute, Dublin şehir merkezine çok yakın olan Palmerston Park’ta yer almaktadır. Şehir merkezine okuldan tramvayla 6 dakikada gidilebilmektedir. Viktorya dönemi mimarisine sahip olan orijinal okul binasına ek olarak, daha fazla sınıfa ve kantine sahip yeni bir eğitim binası inşa edilmiştir. Okulda 24 adet modern sınıf, dil laboratuarı, multimedia merkezi ve kütüphanenin yanı sıra, okuma-çalışma odası, manzaralı bir bahçe ve geniş bir kantin de vardır. Okul aynı zamanda öğrencilerine ücretsiz kablosuz internet olanağı sunmaktadır. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Emerald Dublin Dil Okulu Emerald Dublin Dil Okulu İrlanda --- Dublin