MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

English in York Dil Okulları  English in York Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / York
Kuruluş Tarihi 1985
Adres Peasholme House St Saviours Place York YO1 7PJ England
Web http://www.english-in-york.co.uk/
Mail admin@english-in-york.co.uk
Tel admin@english-in-york.co.uk
Fax 44 1904 636771

Okul Hakkında Kısaca

English Language Centre York İngilizce dil okulu, 1985 yılında kurulmuş olup, tarihi İngiliz kenti olan York’un merkezinde yer almaktadır. Okulda toplam 19 derslik bulunmakta ve bunların 14’ünde interaktif yazı tahtaları bulunmaktadır. Ayrıca okulda öğrencilerin yararlanabilecekleri ücretsiz internet bağlantısı, mutfak, öğrenci salonu bulunmakta ve öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Öğrenciler, farklı ülkelerden gelen öğrencilerle birlikte uluslararası bir ortamda İngilizce eğitimi almaktadırlar. Bu sayede hem yeni arkadaşlar edinmekte hem de yeni kültürleri tanımaktadırlar.Okulumuz British Council tarafından akredite edilmiştir ve İngiliz UK üyesidir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
EIY York Dil Okulu EIY York Dil Okulu İngiltere --- York