MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

GEOS Languages Plus Dil Okulları  GEOS Languages Plus Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / Ontario / Toronto
Kuruluş Tarihi 1987
Adres 59 Adelaide Street East (Ground Floor) Toronto, Ontario, Canada M5C 1K6
Web http://geos.net
Mail info@geos.net
Tel +1(416)599-2120
Fax +1(416)599-2214

Okul Hakkında Kısaca

35 yıl önce faaliyetlerine başlayan GEOS, birçok insanın, kültürün, dilin, doğal güzelliğin, birbirinden farklı mimarilerin, değerli tecrübelerin ve çokça eğlencenin olduğu yeni bir dünya sunar. Her sene, binlerce öğrenci dünyanın değişik yerlerinde bulunan 37 adet GEOS Dil Okulu’na farklı ülkelerden farklı insanlarla etkileşime girmeyi öğrenmeye gelmektedir.  Okul, 5 kıtadan 17 farklı ülkede okullara sahiptir. Öğrenmek istediğiniz dili ve gitmek istediğiniz yeri seçtikten sonra hayallerinizin gerçekleşmesi için GEOS’a güvenmeniz yeterlidir. GEOS, her yıl 35.000’den fazla öğrenciye eğitim vermektedir. Neden GEOS?
 
· GEOS okulları, en iyi dil öğretimini ve değişim tecrübesini öğrencilerine sunmaktan gurur duyar.
 
· Sadece en beğendiğiniz yerleri görmenizi ya da isteğiniz dili öğrenmenizi değil, ayrıca yerel kültürlerle kaynaşmanızı ve hayat hakkında gerçek bir tecrübe edinmenizi sağlar.
 
· Şubeler, dünyanın en büyük ve en güzel şehirlerinde, şehirlerin tam merkezlerinde konumlanmıştır.
 
· Yüksek eğitimli kadrosu en iyi uluslararası tecrübeyi sağlar.
 
· Öğrenciler birçok kurstan birini seçme özgürlüğüne sahiptir.
 
· Dünya çapındaki liderlerden biridir.
 
· GEOS Dil okulu programları ACCET, British Council, FIYTO, CAPLS, ACELP, NEAS, RELSA, English UK, English New Zealand ve English Australia tarafından tanınmaktadır.
 
· Okul, çeşitli sosyal aktivite programları düzenler ve kaliteli konaklama standartlarına sahiptir. MERKEZLER AMERİKA; Boston, New York, Costa Rica, Los Angeles, San Francisco, HAWAII; Honolulu, KANADA; Vancouver, Toronto, Calgary, Victoria, Ottowa, Montreal, AVUSTRALYA; Sydney, Brisbane, Melbourne, Perth, Christchurch, Cairns, İRLANDA; Dublin, YENİ ZELANDA; Auckland, GÜNEY AFRİKA; Cape Town, İNGİLTERE, MALYA, İSPANYA, SINGAPORE,NİJERYA,TAYVAN, GEOS Dil Okulları İngilizcenin yanı sıra İspanya ve Kosta Rika'da İspanyolca; Fransa'da Fransızca; Kore'de Çince ve Japonca; Japonya'da Japonca eğitimi de vermektedir. GEOS Dil Okulları, Dil eğitim için özel olarak tasarlanmış sınıflara, anadillerinde eğitim veren deneyimli öğretim kadrosuna, çeşitli sosyal aktivite programlarına ve kaliteli konaklama standartlarına sahiptir. GEOS Dil Okulları Dünyanın en büyük ve güzel şehirlerinde, şehirlerin tam merkezlerinde oldukları için tüm sosyal ve kültürel aktivitelere katılmanızı kolaylaştırırlar. GEOS dil okullarına geldiğiniz ilk gün gireceğiniz sınav ve mülakat sonrasında doğru seviyeniz belirlenerek size en uygun sınıfa yerleştirilerek derslerinize başlarsınız.
 
 
Konaklama Tipleri
 
Aile Yanı Konaklama: Bir aileyle kalmak, dilinizi kullanmak ve oradaki kültürü öğrenmek için en iyi seçenektir. Aile yanı, sınıfta öğrendiğiniz tüm becerilerinizi evde uygulamanızı ve ayrıca yerel kültürü öğrenmenizi sağlar.
 
Hostel: GEOS okullarının bulunduğu birçok şehirde seçilebilecek bir diğer güzel konaklama seçeneği hostellerdir. Öğrenciler, diğer ülkelerden gelen insanlarla aynı odada kalarak banyo, mutfak ve diğer imkanları paylaşırlar. Kısa dönem öğrencileri için idealdir.
 
Oteller: Otel seçeneğini tercih ediyorsanız, GEOS okullarına çok yakın mesafelerde, çeşitli fiyatlarla çok çeşitli (1-4 yıldızlı) oteller bulunmaktadır. Bu seçenek genelde büyük öğrenciler, çiftler ve ziyarete gelen aileler tarafından tercih edilmektedir.
 

Apartmanlar: Uzun süreli öğrencilere başta aile yanında kalmaları tavsiye edilir. Belki bir süre sonra diğer öğrencilerle beraber bir apartman dairesi kiralanmak istenebilir. Her okulda bulunan Öğrenci Hizmetleri Bölümü bu konuda öğrencilere yardım ederler. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler