MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

German Language School (GLS) Dil Okulları  German Language School (GLS) Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir Almanya / --- / Berlin
Kuruluş Tarihi 1983
Adres Kastanienallee 82 | 10435 Berlin | Germany
Web http://gls-berlin.de
Mail german@gls-berlin.de
Tel (0049 30) 780089 - 1
Fax (0049 30) 787 41 92

Okul Hakkında Kısaca

Almanya'da Almanca Kursu veren GLS Berlin Dil Okulu, Ekim 2010`de, GLS Berlin Almanya´nın en iyi dil okulu seçildi. Ebay, Lufthansa, Daimler, Motorola veya Deutsche Welle TV gibi şirketlerin görevlileri GLS'de eğitim alırlar. GLS yetişkinler için Berlin'de GLS kampüsünü ve gençler için Berlin ve Münih yakınlarında Almanca yaz kamplarını yönetmektedir. 
 
GLS 1983'te Barbara Jaeschke tarafından kurulmuştur. GLS yetişkinler için Berlin'de GLS kampüsünü ve gençler için Berlin ve Münih yakınlarında Almanca yaz kamplarını yönetmektedir. Ekim 2010 de, GLS Berlin Almanya´nın yıldız dil okulu seçildi. Yani 60 dan fazla ülkedeki seyahat turizmi firmasi profosyonelleri tarafından Almanya´nın en iyi dil okulu seçildi. Oylama LTM (Dil Seyahat Magazini) tarafından koordine edildi.LTM Lonra´da bulunan ve Dil Okulları - Dil Seyahat Acentaları için yayın yapan lider bir yayın kuruluşudur. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
GLS Berlin Dil Okulu GLS Berlin Dil Okulu Almanya --- Berlin