MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Human International Academy (HIA) Dil Okulları  Human International Academy (HIA) Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / San Diego
Kuruluş Tarihi
Adres 123 Camino De La Reina W-200 San Diego, CA 92108
Web http://hiausa.com
Mail contact@hiausa.com
Tel 1-619-501-8091
Fax 1-619-501-9027

Okul Hakkında Kısaca

Human International Academy (HIA), San DIego, California'da bulunur. Öğrencilerimiz, Amerika'nın en iyi şehrinde mükemmel bir eğitim ortamının tadını çıkarırlar. HIA tüm yıl boyunca İngilizce programlar sunar. Düzenli programlarımız arasında, Yoğun İngilizce, Amerikan Kültürü, TOEFL hazırlığı, İngilizce & Gönüllülük ve Mesleki İngilizce. HIA aynı zamanda İngilizce eğitimini sörf, su topu, golf ve tenis gibi sporlarla birleştiren özel programlar da sunar. HIA'da herkes için birşeyler vardır: 50 yaş ve üzeri insanlar için Gümüş Programımız, aileler için Ebeveyn & Çocuk Programı, ve Öğretmen Eğitim Programı sadece birkaç örnektir. HIA bütün öğrencilerin ihtiyacına cevap verir: Amerikan ailelerin yanında ya da öğrenci yurdunda mükemmel konaklama imkanları sunmaktayız. Akademik programlarımızın yanısıra düzenli olarak sosyal, eğlence ve kültürel aktivitelerimiz de mevcuttur.  

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
HIA San Diego Dil Okulu HIA San Diego Dil Okulu ABD California San Diego