MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

inlingua Dil Okulları  inlingua Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İsviçre / --- / Bern
Kuruluş Tarihi 1897
Adres Bern, İsviçre
Web http://inlingua.com
Mail
Tel
Fax

Okul Hakkında Kısaca

Merkezi İsviçre Bern’de bulunan inlingua International (Internationale inlingua Sprachschule) 1968 yılında kurulmuştur. Uluslararası bir dil okulu olan inlingua’nın dünya çapında 31 ülkede 310 merkezi bulunmakta ve hizmet kalitesi birçok ülkede yetkili resmi makamlar tarafından tasdik edilmektedir.
 
Nitelikli öğretmenler özel olarak geliştirilmiş inlingua öğretim materyallerini kullanarak inlingua metoduna dayalı iletişimsel dil eğitimi sunmaktadır. Anadilinde eğitim veren öğretmenlerle öğrenci konuşmayı ve yabancı dilde etkin iletişim kurmayı eş zamanlı olarak öğrenmektedir. Dünya çapında 31 ülkede 310 merkeziyle uluslararası kalitede eğitim ağına sahip inlingua, merkezlerinde diğer ülkelerden gelen öğrencileri de konuk etmektedir. Ayrıca herhangi bir inlingua merkezinde eğitime başlayan bir öğrenci diğer bir inlingua® okuluna kaldığı seviyeden devam etmek suretiyle geçiş yapabilmektedir. Bu olanak uygulanan programların ve kullanılan materyallerin her bir inlingua merkezinde standart olmasından kaynaklanır.
 
inlingua merkezlerinde genel dil programları, iş odaklı dil programları, yoğun programlar, çocuk programları gibi programlar uygulanmaktadır. Merkezi İsviçre Bern?de bulunan inlingua International (Internationale inlingua Sprachschule) 1968 yılında kurulmuştur. Uluslararası bir dil okulu olan inlingua®?nın dünya çapında 31 ülkede 310 merkezi bulunmakta ve hizmet kalitesi birçok ülkede yetkili resmi makamlar tarafından tasdik edilmektedir. inlingua® ile her yıl 500.000 öğrenci yabancı dilde iletişim kurmayı ve dili en kısa sürede akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenmektedir. Öğretmen kadromuz üniversite mezunu, CELTA, TEFL, TESOL sertifikalı, tecrübeli yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenler ayrıca belli dönemlerde inlingua metot eğitimini de almaktadır. Merkezlerimizde İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca başta olmak üzere 14 farklı dilde hizmet sunulmaktadır. inlingua metodu'nda öğrenim konuşma ağırlıklıdır. Metodun esas amacı öğrencinin hedeflenen dilde iletişim kurmasını (konuşma ve anlama) sağlamaktır. Derslerde kurumsal inlingua kitap ve materyalleri kullanılmaktadır. Materyaller iletişimsel dilbilimi yaklaşımı ile kişinin konuşma, dinleme, okuma, yazma? becerilerinin gelişimini sağlamak amacıyla multimedya destekli, ilgi çekici ve etkin eğitim araçları olarak hazırlanmışlardır. Program ve materyallerimiz Genel ve İş Odaklı Program ve materyaller olarak bölümlendirilmiştir. Bireyler inlingua'da bağımsız olarak gruplara katılabilir veya birebir özel ders alabilirler. Aynı zamanda şirketlere uygulanan özel eğitim programlarında merkezlerimizde veya şirketlerde Bire Bir Dersler ve 7-9 kişilik Grup Dersleri verilebilir. inlingua şirket çalışanlarının hedef dildeki bilgisini değerlendirerek kurumların özel ihtiyaçlarını belirlemektedir. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
inlingua Munich Dil Okulu inlingua Munich Dil Okulu Almanya --- Münih
inlingua Malta Dil Okulu inlingua Malta Dil Okulu Malta --- Sliema