MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Intrax International Institute Dil Okulları  Intrax International Institute Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / San Francisco
Kuruluş Tarihi 1993
Adres Head Office: 600 California Street, 10th Flor, San Francisco, CA 94108
Web http://intrax.edu
Mail info@intraxinstitute.edu
Tel +1 415 434 1221
Fax +1 415 434 5404

Okul Hakkında Kısaca

Intrax International Institute, Kanada ve ABD’deki merkezlerinde yılda 5000’den fazla öğrenciye hizmet veren özel bir dil okuludur. Misyonumuz, üstün öğretimimiz, İngilizce ve Mesleki programlarımız ve kişiye özel hizmetlerimiz ile öğrencilerimizi başarıya ulaştırmaktır.

 

Müfredatımız ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmıştır. Ayrıca çok çeşitli İngilizce ve Mesleki programlardan, özel sınıflar ve planlardan seçiminizi yaparak öğrenme sürecinizi kişiselleştirebilirsiniz.

 

Merkezlerimizde, öğretmen başına en fazla 12 kişilik sınıflarda eğitim garantisi vermekteyiz. Öğretmenlerimiz ve personelimiz, kendilerini öğrencilere mümkün olan en iyi eğitimi ve kültürel deneyimi vermeye adamışlardır.

 

Öğretmenlerimiz, en az bir lisans diplomasına ve TESOL/TEFL sertifikası veya TESOL’da lisansüstü dereceye sahip tecrübeli, kalifiye öğretmenlerdir. Arkadaş canlısı ve cana yakın personelimiz, akademik danışmanlık, konaklama ve stajyerlik yerleştirme konularında size yardımcı olmaktadırlar. İngilizce konuşma becerilerinizi veya profesyonel kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız, Intrax amacınıza ulaşmanız için size gerekli beceri ve hazırlığı sağlar!

 

Okullarımız, Kuzey Amerika’daki en heyecan verici ve hareketli 4 şehir San Francisco, San Diego, Chigago ve Vancouver’in merkezinde bulunmaktadır.

 

Her okulumuzun kendine has özellikleri bulunmaktadır, ancak hepsi aşağıdaki ortak özelliklere sahiptir:

 

• Büyük iş merkezlerine, alışveriş ve yemek yeme alanlarına ve önemli turistik yerlere yalnızca birkaç adım uzaklıktadır

• Mükemmel toplu taşım ağlarına yürüme mesafesinde ve güvenli

semtlerde yer almaktadır

• Bilgisayar laboratuvarları, öğrenci salonları ve ücretsiz kablosuz internet erişimini içermektedir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler