MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Language System International Dil Okulları  Language System International Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / Los Angeles
Kuruluş Tarihi 1987
Adres 3250 Wilshire Blvd., Suite 200 Los Angeles, CA 90010
Web http://languagesystems.com
Mail admissions@languagesystems.com
Tel 213-385-2365
Fax 323-389-9134

Okul Hakkında Kısaca

Language Systems International (LSI) dil okulu, Amerika'da, Kaliforniya Eyaletinde İngilizce eğitimi veren bir dil okuludur. Language Systems International Amerika Dil Okulu, herbiri Los Angeles bölgesinde bulunan bes kampüsten oluşmaktadır.

 

Okul bünyesinde Temel Ingilizce (ESL), İş Ingilizcesi, TOEFL®, TOEIC, GMAT ve GRE testleri hazırlik kurslari düzenlenmektedir. Kurs ücretleri bütçenizi zorlamaz. Ders saatleri günün farklı saatlerinde herkese uygun düzenlenmiştir. Language Systems International Los Angeles'ta bulunan birçok kolej ile yaptığı anlaşmalar sayesinde birçok öğrencinin TOEFL® puanına ihtiyaç duymadan transfer olabilmelerini sağlamaktadır. Akademik programların yanı sıra okulun sponsorluğunda düzenlenen farklı aktiviteler ile öğrenciler sadece sınıf içinde değil, aynı zamanda sınıf dışında da İngilizce pratik yapabilirler.

 

Toplam 12 farklı dil konuşan öğrenci danışmanları öğrencilerin hem okul hemde gündelik Amerika yaşami ile ilgili sorularını cevaplamaktadırlar. LSI Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrencilere, İngilizcelerini geliştirmeleri için ekonomik programlar sunar. Düşük ücretlerimiz öğrencilerimize İngilizce eğitimlerini güven ve tatmin ile tamamlamaları için yeterli zamanı sağlar. Ayrıca, aynı anda iki programı birden okuduğunuz takdirde ders ücretine indirim uygulanacaktır.

 

Çok düşük ücretlerimiz ve güncel promosyonlarimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler