MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

London School of Business And Finance (LSBF)  London School of Business And Finance (LSBF)

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 2003
Adres 9 Holborn, London, EC1N 2LL, United Kingdom
Web http://lsbf.org.uk
Mail info@lsbf.org.uk
Tel +44 (0) 207 100 1808
Fax +44 (0) 20 7823 2302

Okul Hakkında Kısaca

LSBF uluslararası çapta bilinen MBA ya da MIB'yi ACCA, CIM, CIMA ya da CFA sertifikaları ile birleştirerek çığır açan çift programlar sunan İngiltere merkezli tek kuruluştur. Bu programlar LSBF'nin tanınmış uzmanlığını, Avrupa'nın en iyi işletme okullarından biri olan ve Financial Times (FT) tarafından 2009'da Avrupa'daki en iyi 19. üniversite seçilen Grenoble Graduate School of Business (GGSB) ile bir araya getirmektedir. Masters in International Business, FT tarafından 2009'da Avrupa'daki işletme programları arasında 7. sırada yer almaktadır. GGSB; EQUIS, AMBA ve AACSB tarafından kabul edilen dünyaca tanınmış az sayıda işletme okullarindan biridir. LSBF her yıl 70’den fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlar. Okul teorik bilginin ve pratiğin birleşimiyle en iyi eğitimi vermeyi amaçlar. Ayrıca kişisel ilginin öğrencinin maksimum potansiyeline ulaşmasında büyük rol oynadığını düşünür. Şehir merkezlerine oldukça yakın olan London School of Business And Finance kampüsleri, Londra'da Holborn ve Marble Arch ile Manchester’daki yeni kampüsü ve Birmingham’ın kalbinde de bir eğitim ortağına da sahiptir. Bununla beraber Kanada'da Toronto'da da yeni bir kampüs açılmıştır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
LSBF İngiltere LSBF İngiltere İngiltere --- Londra