MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Malaca Instituto Dil Okulları  Malaca Instituto Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İspanya / --- / Malaga
Kuruluş Tarihi 1971
Adres C/ Cortada, 6 Cerrado de Calderón E-29018 Málaga (Spain)
Web http://malacainstituto.com
Mail online@malacainstituto.com
Tel + 34 95 229 32 42
Fax + 34 95 229 63 16

Okul Hakkında Kısaca

1971 yılında kurulan Malaca Instituto, uluslararası alanda İspanya'daki en iyi dil okulu olarak tanınmaktadır. Malaca Instituto, modern kampusu, etkinlikleri, konaklama imkanları ile dört dörtlük bir dil okuludur. Okul, öğrencilere tesisleri ve öğrenim olanakları ile yüksek kalitede eğitim sunmayı amaçlamıştır. İspanya'nın güney sahili Malaga'da; şehir merkezine otobüsle 15 dakika, Malaga Havaalanı'na 22 dakika uzaklıkta bulunan Malaca Instituto, İspanya’nın en ünlü okullarından biridir. İspanyolca Dil Eğitimi’nde kalite garantisi olan EAQUALS’I alan ilk dil okuludur.

 

Malaga, İspanya’nın muhteşem doğal güzellikleriyle dolu, renkli bir sahil kenti olup, ünlü Costa Del Sol’ün başşehridir. Hem İspanyollar, hem de yabancılar için, özellikle yaz aylarında çok popüler bir turistik merkezdir. Granada, Seville, Cordoba , Nerja, Almunecar, Marbella, Torremolinos, Fuengirola, Ronda ve Mijas günübirlik gidilecek kadar yakın mesafededir Malaga International Havaalanı ile okul arasında ekstra ücret karşılığında transfer yapılmaktadır. 30 yılı aşan tecrübesi ile her sene 3000 kadar öğrenciye İspanyolca kursları veren bu harika okulda İspanyolca dil eğitimi almak için hiçbir ekstra ücret ödemeden kayıt olmak artık çok kolay. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Malaca Instituto Malaga Dil Okulu Malaca Instituto Malaga Dil Okulu İspanya --- Malaga