MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Malvern House International Dil Okulları  Malvern House International Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 2000
Adres 1 – 17 Shaftesbury Avenue W1D 7EA, London
Web http://malvernhouse.com
Mail Malvern@malvernhouse.com
Tel +44 (0) 20 7440 1794
Fax +44 (0) 20 7440 1799

Okul Hakkında Kısaca

Malvern House 2000 yılında kurulmuştur. 10 yıl içinde dünyanın 100 ülkesinden yaklaşık 35.000 öğrenci İngilizce’yi Malvern House Dil okulunda öğrendi. Bugün 60 modern sınıfı, 80 deneyimli öğretmen kadrosu ile 5 kıtadaki genç öğrencilerin bir numaralı tercihi Malvern House olmaya devam ediyor. İngilizce’nin kalbi olarak kabul edilen Londra’da 3 modern merkezde uygun fiyata kaliteli eğitim arayanların tek adresi uzun zamandır Malvern House’dur.

 

Malvern House’da eğitim almak için nedenleriniz, British Council ve English UK tarafından akredite olması, 80 Kişilik Dev İngilizce Öğretim Kadrosu, Londra’nın merkezinde 3 modern kampus, Esnek ders başlangıç saatleri, Zengin konaklama seçenekleri ve Uygun fiyatlarla dil eğitimi imkanı sunmasıdır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Malvern House Londra Dil Okulu Malvern House Londra Dil Okulu İngiltere --- Londra