MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Mentor Language Institute Dil Okulları  Mentor Language Institute Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / Los Angeles
Kuruluş Tarihi 2002
Adres 9744 Wilshire Blvd Suite 445,Beverly Hills, CA 90212, USA
Web http://mliesl.edu/
Mail
Tel
Fax

Okul Hakkında Kısaca

MLI yani Mentor Language Institute, 2002 yılında kurulmuştur. Los Angeles’da 2 farklı merkezde hizmet vermektedir.

 

Beverly Hills kampüs dünyaca ünlü Rodeo Drive’a sadece beş dakika yürüme mesafesindedir. Santa Monica, Westwood (UCLA) ve Hollywood'a yakınlığı yanında, Beverly Hills, Los Angeles’ın en güvenli ve en lüks yerlerinden biridir. Hollywood kampüsü ise ünlü Çin Tiyatrosuna yürüme mesafesindedir. Hollywood, tiyatrolar, restoranlar, cafeler, tasarım mağazaları ve kulüplerle çevrili, her zaman heyecan verici bir yerdir.

 

Zengin eğitim programlarının yanısıra ders sonrası sosyal aktiviteyle dolu bir etkinlik programı sunulmakta bu sayede öğrencilerin konuşarak İngilizce pratik yapmaları teşvik edilmektedir. US Student Services tarafından MLI öğrencileri için aile yanı veya yurt konaklaması sağlanmaktadır. Mentor Language Institute ACCET tarafından akredite edilmiş olup, NAFSA, ETS ve TESOL gibi derneklere de üyedir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler