MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

SNT International College Dil Okulları  SNT International College Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Bournemouth
Kuruluş Tarihi 2002
Adres St Peters Quarter Old Christchurch Rd, Bournemouth BH1 2AD
Web http://sntcollege.co.uk
Mail info@sntcollege.co.uk
Tel +44 (0)1202 310 500
Fax

Okul Hakkında Kısaca

Bournemouth’un En Merkezi Dil Okullarından biri olarak şehrin tam merkezinde yer alır ve kumsala sadece birkaç dakika yürüyüş mesafesindedir. Dil eğitimi alırken eğer part time olarak çalışmayı da düşünüyorsanız Snt International College tüm otellere ve restoranlara çok yakındır. Okul, aynı zamanda şehrin en büyük ve modern kütüphanesine çok yakın konumdadır.

 

Bournemouth da yaşamak sağlıklı ve ucuzdur, insanlar daha az stresli ve dostçadır. Bournemouth’ da gece ya da gündüz sinemalar, gösteriler, gece kulüpleri, geziler v.b yapılmaktadır. Bournemouth bir üniversite şehridir ve gerçekten öğrenmek isteyenler ile dolu bir şehirdir.

 

SNT International College, İngiltere de ucuz dil kursu arayan fakat kaliteden taviz vermek istemeyen öğrencilerin tercihi olan bir okuldur.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
SNT Bournemouth Dil Okulu SNT Bournemouth Dil Okulu İngiltere --- Bournemouth