MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Stafford House School of English Dil Okulları  Stafford House School of English Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Canterbury
Kuruluş Tarihi 1952
Adres 19 New Dover Road Canterbury CT1 3AH
Web http://staffordhouse.com
Mail soe@staffordhouse.com
Tel +44 (0) 1227 452250
Fax +44 (0) 1227 453579

Okul Hakkında Kısaca

Stafford House School of English 1952 yılından beri İngilizce eğitim veren İngiltere’nin en eski okullarından biridir. Cambridge Education Group bünyesinde faaliyet göstermektedir. İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek amacıyla evinizden bu kadar uzağa gelmek bile oldukça güç olabilir. Doğru okul sizi motive edecek birinci sınıf bir öğretim sağlamalı ve başarma isteği vermelidir. Stafford House’da bizler bunu başarıyoruz. Zamanınızı bize ayırmak istediğiniz sürece yapamayacağımız hiçbir şey yoktur.

Stafford House İngilizce Okulu’nu tercih ederek tamamen odaklanmış ve destekleyici bir öğrenim ortamında bu imkanların tümünü bulabileceksiniz. Uzun vadede sizler için çok büyük önem taşıyan ve gerçek hayatta kullanabileceğiniz iletişim becerileri üzerinde yoğunlaşıyoruz. Personelimiz öğrenmenize yardımcı olmak ve bizimle kaldığınız süre boyunca sizleri mutlu ve sağlıklı kılmak için elinden geleni yapmaktadır.  Ekibimizin her üyesi Okuldaki çalışmalarınız ve günlük yaşantınızda mutlu olmanızı sağlamaya çalışır.

Dolayısıyla, ihtiyacınız olan her konuda size öneriler vermeye hazırız, bizimle konuşmaktan çekinmenize gerek yok. Herhangi bir sorununuz olduğunda size yardım etmekten mutlu olacağımızı unutmayın.

Destek verdiğimiz alanlardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz:
? Havaalanı transferleri
? Kampüs turu ve oryantasyon
? Vize başvurularında yardım
? Konaklama yönetimi
? Tıbbi kayıtlar
? Banka işlemleri ve cep harçlığı
? Polis kaydı ve vize yenileme
? Güvenilir danışmanlık ve destek
? 24 saat acil servis
? Yerel dini ve kültürel organizasyonlarla ilgili öneriler
? Aile ve velilerle iletişim.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler