MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Studio Cambridge Dil Okulları  Studio Cambridge Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Cambridge
Kuruluş Tarihi 1954
Adres Studio Cambridge, 6 Salisbury Villas, Station Road, Cambridge, CB1 2JF, United Kingdom
Web http://studiocambridge.co.uk
Mail admissions@studiocambridge.co.uk
Tel + (44) 1223 369701
Fax

Okul Hakkında Kısaca

Studio Cambridge tam 58 yıldır her yaştan ve her milletten uluslar arası öğrencilere hizmet vermektedir. Cambridge, Ely
ve Stotford’da olmak üzere üç merkezde şubesi vardır. Cambridge'deki şubesi ise Cambridge’ in en eski (ve en büyük) İngilizce dil okuludur. Öğrencilere her anlamda destekleyici, arkadaşça bir ortamda tamamen kültürel ve eğitimsel bir deneyim sunmaktadır.
 
19. y.y. mimarisinin tipik bir örneği olan ve Cambridge Üniversitesinin mülkiyetinde olan okul binası, merkezi bir konumda olup, şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmakta ve de Cambridge Tren İstasyonuna sadece 400 metre uzaklıktadır.Studio Cambridge Akreditasyon planının başlamış olduğu 25 yıldan bu yana British Council tarafından düzenli olarak akredite (resmi olarak tanınmakta) edilmektedir. Ayrıca Okul English UK’ nin bir üyesidir. Aynı zamanda Okul, Cambridge Üniversitesi (UCLES) tarafından sınavlara hazırlık kursları ve ETS( Educational Testing Service) tarafından TOEIC sınavlarını düzenlemek için yetkilendirilmiştir. Ayrıca okulda sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler organize eden ve bu faaliyetlere eşlik eden Aktivite ofisi mevcuttur.
 
Konaklama ile ilgili çeşitli seçenekler mevcuttur. Ancak öğrencilerin çoğunluğu İngiliz ailelerin yanında (homestay) , yarım pansiyon (sabah kahvaltısı,aksam yemegi) kalmayı tercih etmektedir. Yetişkin öğrenciler tek kişilik odada kalabilir. Genç öğrenciler ise aynı cinsiyetten olan ve aynı dili konuşmadıkları kişilerle  odalarını paylaşabilirler. Aynı zamanda öğrencilere öğrenci yurtlarında konaklama imkanıda sunmaktadır. Yaz boyunca St Christopher’s  and St Helen’s kurslarına katılan öğrenciler derslerin yapıldığı kolejlerin kampüsünde bulunan öğrenci yurtlarında kalabilmektedirler. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Studio Cambridge Cambridge Dil Okulu Studio Cambridge Cambridge Dil Okulu İngiltere --- Cambridge