MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Tomsk University (TPU)  Tomsk University (TPU)

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir Rusya / --- / Tomsk
Kuruluş Tarihi 1896
Adres 30, Lenin AvenueTomsk, 634050 Russia
Web http://tpu.ru/eng
Mail icd@tpu.ru
Tel +7 (3822) 56-34-06
Fax +7 (3822) 56-34-06

Okul Hakkında Kısaca

Rusya’nın en iyi teknik üniversitelerinden biri olan Tomsk Politeknik Üniversitesi mükemmel eğitim kalitesi, uluslararası tanınan prestijli diplomaları ile yabancı öğrencilerin ülkedeki ilk seçeneği olmuştur. İngilizce ve Rusça sunulan lisans ve lisans ustu akademik programlara ek olarak rusça dil eğitimleri, Yaz okulu uluslararası akademik değişim programları da okulun program profilinde yer almaktadır. Her sene üniversitede okumak isteyen öğrenciler ve aileleri bir tura davet edilmekte ve üniversitenin muhteşem imkanlarını kendileri deneyimlemektedirler.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Tomsk Politeknik Üniversitesi Tomsk Politeknik Üniversitesi Rusya --- Tomsk