MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

University of New Haven  University of New Haven

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Connecticut / New Haven
Kuruluş Tarihi 1920
Adres 300 Boston Post Road, West Haven,CT 06516
Web http://newhaven.edu/
Mail gradinfo@newhaven.edu
Tel 1-800-342-5864
Fax

Okul Hakkında Kısaca

New Haven Üniversitesi, New Haven şehrinin yanındaki West Haven, CT’de bulunmaktadır. New Haven Üniversitesi, rasyonel bir eğitim ve kültür merkezi olma geleneği ile tanınır. Tarihi New Haven, prestijli Yale University’ye ve ücretsiz birçok müzik konseri ve New Haven Jazz Festvali’nin yapıldığı New Haven Green’e ev sahipliği yapar. UNH, West Haven’in kıyı şeridi Sandy Point’den sadece 10 dakika uzaklıkta ve New York ve Boston’a kolayca ulaşılabilir bir konumdadır. Öğrenci evi (kampus dışında) veya aile yanı konaklama için ayarlanabilmektedir. New Haven College 1966 yılında lisans programları için New England Association of Schools and Colleges’dan tam akreditasyon aldı. 1969’daysa okul lisansüstü eğitim veren bölümlerin eklenmesiyle çok büyük bir adım atmış oldu. Lisans üstü bölümler hızla genişledi ve bugün 30 master programı lisans öğrencilerine çeşitli lisansüstü sertifikaları da dahil olmak üzere eğitim sunmaktadır. 1970 yılında, 50. yıl dönümünde, New Haven College sunduğu alanlardaki artışı ve akademik programlardaki çeşitliliği de yansıtan University of New Haven adını aldı. Bugün okul altı fakülte altında 70’ten fazla lisans ve 30 lisansüstü programı sunmaktadır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
UNH Amerika UNH Amerika ABD Connecticut New Haven