MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Varna Teknik Üniversitesi   Varna Teknik Üniversitesi

Okul Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir Bulgaristan / --- / Varna
Kuruluş Tarihi 1962
Adres Ulitsa Studetska No:1 9000 Varna
Web http://tu-varna.bg/
Mail fs_centre@tu-varna.acad.bg
Tel + 359 52 303 090
Fax + 359 52 303 090

Okul Hakkında Kısaca

Varna Teknik Üniversitesi 40 yılını aşkın deneyimiyle yükseköğretimdeki yerini kanıtlamış, teknik ve teknolojik donanımı açısından bilinçli bir çalışma ortamı yaratmıştır. Varna Teknik Üniversitesi sadece akademik alanda kalmayıp sürekli bir gelişim içerisinde olmuş, sanayinin ihtiyaç duyduğu teknolojik yenilikler ve araştırma konularında da bir adım önde gitmiştir. Gelenekselleşmiş akademik teknolojilerin haricinde e-Learning, Long Life Learning gibi eğitim şekilleri uygulamasına da geçilmiştir. Sanayi ve üniversite işbirliği çerçevesinde, karşılıklı ortak araştırma ve geliştirme projeleri uygulanmaktadır. Uluslararası anlamda sürekli bir akım içinde olan Varna Teknik Üniversitesi kendini genel kabul görmüş standartlarda kanıtlama imkânını bulmuştur.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Üniversitenin Kampüsleri
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge / Eyalet Şehir
Varna Teknik Üniversitesi (TU-VARNA) Varna Teknik Üniversitesi (TU-VARNA) Bulgaristan --- Varna