MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ZONI Language Centers Dil Okulları  ZONI Language Centers Dil Okulları

Okul Türü Dil Okulu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / New York / New York
Kuruluş Tarihi 1988
Adres 61 Broadway, Suite 1910 New York, NY 10006
Web http://zoni.com
Mail
Tel +1 (212) 736–4153
Fax +1 (212) 736–5408

Okul Hakkında Kısaca

Zoni, uluslararası dil eğitiminde dünyanın en önde gelen kuruluşlarından biridir. Zoni, New York şehir merkezinde tüm dünya ülkelerinden gelen binlerce öğrenciye hizmet veren birkaç okul işletmektedir. Zoni Dil Merkezleri, Manhattan, Queens ve New Jersey'de ulaşıma elverişli yerlerde kurulmuştur. Zoni, değişik kültürlerden gelen öğrenci topluluğu için benzersiz bir eğitim ve öğrenim deneyimini sunmaktadır.

 

ZONI, eğlenceli öğrenci faaliyetleri düzenleyerek, İngilizce öğrenirken bir yandan da çeşitli ülkelerden arkadaşlar edinmenizi sağlamaktadır. ZONI ayrıca, yıllık şiir ve konuşma yarışmalarından, öğrenciler tarafından tasarlanan moda şovları ve diğer pek çok faaliyeti içeren kampüs için etkinliklere de sahiptir!

 

ZONI, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve dinleme, yazma, okuma, konuşma ve sohbet sınıfları gibi tüm dil becerilerini kapsayacak çok çeşitli İngilizce kurs ve programlarına sahibiz. Kapsamlı İngilizce Kurs müfredatımız aşağıdakileri kapsamaktadır:  Özel Yoğun İngilizce Programı, Yoğun Telaffuz ve Aksan Giderme Programı, Yoğun TOEFL Programı ve Yoğun İş İngilizcesi Programıdır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Okula Ait Şubeler