MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Ability English Melbourne Dil Okulu  Ability English Melbourne Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / Victoria / Melbourne
Kuruluş Tarihi 2008
Adres Level 4, 213 – 215 Lonsdale St., Melbourne VIC 3000 Australia
Web www.ability.edu.au...
Mail infomelbourne@ability.edu.au
Tel +613 8080 7877
Fax + 613 9639 7855

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Ability English (daha önceki adıyla AG Mate Academy ve Ability Education) Melbourne, şehir merkezinde 2008 yılında hizmete başladı. Kaliteli eğitimi ve uygun fiyatları ile Türk öğrencilerin çok tercih ettiği bir okul haline geldi.

Okulda 6 modern sınıf, 15 adet bilgisayar, Ücretsiz kablosuz internet, 2 geniş ekran LCD televizyon, 2 mikrodalga fırın mevcut olup, öğrencilere Ücretsiz çay ve kahve hizmeti sunulmaktadır.

Okulda derslerin başlangıç saati ile alakalı 3 farklı uygulama vardır. Birincisi, sabah 08.00’den öğlen 14.00’e kadar eğitim verilmektedir. İkincisi, sabah 08.45’den öğlen 14.45’e kadar eğitim verilmektedir. İkincisi, sabah 11.45’den akşam 17.45’e kadar eğitim verilmektedir. Dersler Pazartesi – Perşembe günleri arasında verilmektedir. Okulda derslere %80 oranında devam zorunluluğu vardır. Sınıflarda maksimum 16 öğrenci eğitim görmektedir.

Ability Education her ay, o ay içinde düzenleyeceği aktiviteler için bir takvim yayınlamaktadır. Aktiviteler genellikle, Pizza ve Sinema Geceleri, Trivia Geceleri, Partiler, Yarışmalar ve eğlenceli gezilerden oluşmaktadır. Aktivitelere katılım ücretleri yine aktivite takviminde çok önceden duyurulmaktadır.  Sportif aktiviteler de düzenlenir (Futbol, Voleybol, Golf, Bisiklet Turları, Sörf ve kayak). Ability Education, öğrencileri yerel kültürel aktiviteler, dans partileri ve festivaller ile ilgili de düzenli bilgilendirir.

Ability Education Melbourne’de Ağustos 2010 itibariyle 26 ülkeden toplam 115 öğrenci eğitim görmektedir. Öğrencilerin yoğun geldiği ülke ve bölge dağılımı şu şekildedir. Brezilya 10, Şili 4, Çin 5, Kolombiya 11, Hırvatistan 1, Fransa 3, Hong Kong 3, Macaristan 3, İtalya 5, Japon 6, Kore 11, Malezya 1, Meksika 1, Moğolistan 1, Hollanda 1, Peru 2, Polonya 1, Rusya 1, Suudi Arabistan 4, Slovakya 2, İspanya 1, İsviçre 1, Tayvan 6 kişi, Tayland 22, Türkiye 4 ve Venezüella 2 olmak üzere toplam 115 öğrenci Melbourne kampüsünde eğitim görmektedir. Nationality Mix sürekli olarak değişebilmektedir, siz İdealsas’a danışarak gideceğiniz zaman dilimi için güncel rakamları öğrenebilirsiniz.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Ability Education Melbourne, Central Business District diye bilinen şehir merkezinde, çeşitli mağazalar, restoranlar, barlar ve canlı eğlencenin kalbinde yer almaktadır. Okul, merkezi konuma sahiptir, bu yüzden tramvay ve tren kolayca erişim imkanı vardır. Sadece kısa bir yürüyüşle güzel Southbank’dan Yarra Nehri boyunca yürüyüş yapabilirsiniz, ayrıca Crown Casino’da yemek yiyebilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Okul ünlü Tenis Merkezi ve MCG, ayrıca Futbol ve Kriket Stadyumlarına da çok yakındır.

 

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Programı

IELTS Hazırlık Programı

 

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı ve Yurt konaklama verilmektedir

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler