MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Ability English Sidney Dil Okulu  Ability English Sidney Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / New South Wales / Sidney
Kuruluş Tarihi 2006
Adres Level 4 and 5, 10 Quay Street, Sydney NSW 2000, Australia
Web www.ability.edu.au...
Mail info@ability.edu.au
Tel +612 9211 4161
Fax +612 9211 4899

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Ability English (daha önceki adıyla AG Mate Academy ve Ability Education olan) Sidney’in merkezinde iki şubesi ile 2006 yılında yeni adıyla hizmete başladı. Kaliteli eğitimi ve uygun fiyatları ile Türk öğrencilerin çok tercih ettiği bir okul haline geldi. Geçen yıl Melbourne’de de bir şube açarak büyüme yolunda önemli bir adım daha atmış oldu.  Okulda Pazartesi – Cuma günleri arası sabah 08:30’dan akşam 18:30’a kadar eğitim verilmektedir. Okulda 22 modern sınıf, 34 adet bilgisayar, Ücretsiz kablosuz internet, 5 geniş ekran LCD televizyon, 8 mikrodalga fırın mevcut olup, öğrencilere Ücretsiz çay ve kahve hizmeti sunulmaktadır.

Ability Education her ay, o ay içinde düzenleyeceği aktiviteler için bir takvim yayınlamaktadır. Aktiviteler genellikle, Pizza ve Sinema Geceleri, Trivia Geceleri, Partiler, Yarışmalar ve eğlenceli gezilerden oluşmaktadır. Aktivitelere katılım ücretleri yine aktivite takviminde çok önceden duyurulmaktadır.  Sportif aktiviteler de düzenlenir (Futbol, Voleybol, Golf, Bisiklet Turları, Sörf ve kayak). Ability Education, öğrencileri yerel kültürel aktiviteler, dans partileri ve festivaller ile ilgili de düzenli bilgilendirir.

Ability Education Sidney’de 40’dan fazla ülkeden öğrenci eğitim görmektedir. Şubat 2010 itibariyle öğrencilerin yoğun geldiği ülke ve bölge dağılımı şu şekildedir. Brezilya: 36 Kişi, Güney Amerika: 46 Kişi, Güneydoğu Asya: 31 Kişi, Avrupa: 161 Kişi, Japonya: 27 Kişi, Kore: 58 Kişi, Çin ve Moğalistan: 64 Kişi, Orta Doğu ve Afrika: 13 Kişi, Türkiye: 35 Kişi. Toplam 473 Öğrenci Sidney kampüsünde eğitim görmektedir. Nationality Mix sürekli olarak değişebilmektedir, siz İdealsas’a danışarak gideceğiniz zaman dilimi için güncel rakamları öğrenebilirsiniz.

Birçok ülkeden öğrencinin eğitim aldığı bir okul olması, kaliteli eğitimi uygun fiyata sunması, Sidney’in merkezinde iki şubesi olması. Cana yakın personeli, hepsi birbirinden değerli eğitmen kadrosu. Türk öğrenciler için öne çıkan bir özellik ise, okulun en can alıcı noktalarından birinde görev yapan personelin bir Türk olması. Dolayısı ile sıkıntılarınızı bir Türk olarak anlayabilecek birinin okuldaki varlığı, okula, şehre ve ülkeye uyumunuzu kolaylaştıracaktır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Sidney Downtown yani şehir merkezindedir.

Okulun Sunduğu Programlar

General English (Sabah ve Akşam Kursu Var)

Business English (İş İngilizcesi)

Cambridge Certificate of Advanced English (CAE)

Cambridge First Certificate in English Preparation (FCE)

Cambridge Preliminary English Test (PET)

IELTS Hazırlık (day, evening and part time evening)

English for Academic Purposes (EAP)

High School Preparation (HSP)

Primary School Preparation (PSP)

 

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama ve Yurt konaklama hizmeti verilmektedir.

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler