MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ACE English Malta Dil Okulu  ACE English Malta Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Malta / --- / St Julians
Kuruluş Tarihi 2013
Adres Bay Street Complex, Level4 , St George's Bay, St Julians 3311 Malta
Web aceenglishmalta.com...
Mail info@aceenglishmalta.com
Tel 35627135135
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Ace English, St Julians'ın kalbinde yer almaktadır. Maltada ilk faliyetine 2013 yılında başlamıştr. Yeni faaliyete geçen bir okul olmasına rağmen profesyonel ve deneyimli çalışanları ve eğitim kadrosuyla öğrencilerine kaliteli bir dil eğitimi sunan ACE Dil Okulu, butik ve modern eğitim anlayışıyla da öğrencilerinin isteklerine tam anlamıyla karşılık verebilen bir okul olarak görülmektedir. Performans olarak ön planda olan okul uygun fiyatlarıyla da tercih edilmektedir. Ayrıca okulda mevcut Bilgisayar laboratuvarı, multimedya odası, kablosuz internet erişimi, modern sınıflar, interaktif beyaz tahta, kafeterya, kütüphane, bireysel çalışma odası, öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Malta'nın en yeni dil okulu ACE, modern yapısı ve Malta'nın en turistik noktalarından biri olan St. Julians'ta bulunmaktadır. Şehrin tam merkezindeki en popüler alışveriş merkezi olan Bay Street Complex'in en üst katında bulunan okul, birçok Malta Dil Okulu'nun sunamayacağı imkanları da öğrencilerine sunmaktadır. 

Okulun Sunduğu Programlar

General English, Business English, Exam Preparation Cources, ACE Plus Cources, Summer Junior Cources, Group Cources,Cources for Parents&Children, Teacher Training Cources, Internship

Konaklama Seçenekleri

Okulumuz konaklama seçenekleriyle de öğrencilerini memnun eder. 

Öğrencilerine aile yanında konaklama seçeneğinin yanı sıra, öğrenci yurtlarında ve paylaşımlı ve çok odalı dairelerden veya iki odalı dairelerden oluşan iki ayrı apart seçeneği sunmaktadır. Malta'nın kültürünü, yaşam tarzını daha yakından tanımak isteyen öğrencilerin daha çok seçtiği aile yanında konaklama seçeneği okul tarafından belirlenen ve denetlenen ailelerle gerçekleştirilmektedir.

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Butik ve son teknoloji ile donatılmış okul olması  2-Bireysel ilgi 3-Sınıflarda ki öğrenci sayısı azlığı 4-İngilizceyi eğlenceli hale getiren nitelikli profesyonel öğrenciler 5-Bütün uyruklardan öğrenci kablu ve kültür paylaşımı 6-St Julians'ın en güzel bölgesinde okul 7-Okula yakın konaklamalar.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
ACE English Malta Dil Okulu ACE English Malta Dil Okulu Malta --- St Julians