MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ActiLingua Viyana Dil Okulu  ActiLingua Viyana Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Avusturya / --- / Viyana
Kuruluş Tarihi 1988
Adres ActiLingua Academy Wattmanngasse 15 A-1130 Wien, Austria
Web www.actilingua.com...
Mail german@actilingua.com
Tel ++43 1 877 67 01
Fax ++43 1 877 67 03

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

8 Avrupa ülkesinde 120 milyondan fazla kişi tarafindan konuşulan Almanca, en önde gelen kültür dillerinden biridir. 1988’den bu yana Almanca eğitimi veren okul kaliteli eğitimi uygun fiyatlar ile sunması ile de tanınır. Okulun programları dikkatlice hazırlanmıştır ve deneyimli bir kadro tarafından sunulur. Viyana’nın elçilikler bölgesinde Schloss Belvedere’nin karşısında yer alır. Şehir merkezi toplu taşıma araçları lie yaklaşık 15 dakika mesafededir. ActiLingua‘da dil kursu, zengin bir kültür ve boş zaman programına sahiptir. Rehberli şehir gezilerimizle Viyana‘yı tanıma, ücretsiz vals kursu ile dans bilginizi genişletme ve hafta sonları Mozart‘ın şehri Salzburg‘u gezme veya Neusiedlersee‘de yüzme gibi diğer birçok imkan bu program ile size sunulacaktır. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Avusturya‘nın başkenti Viyana, tüm dünya için eşsiz bir kültür, müzik ve romantizma merkezidir. Viyana size kültürel alanda pek çok seçenek sunduğundan Almanca öğrenmek için ideal bir ortamdır. Viyana birçok kimse tarafından Avrupanın başkenti olarak kabul edilir. Nadir bulunur atmosferi ve çekiciliği ile modern bir metropoldür. Çok iyi olan altyapı sistemi ile temiz ve güvenli bir şehir olması dil öğrenimi ve tatil için ideal bir ortam sunmaktadır. 
 
Tuna Nehri kıyısında yer alan Viyana, ılıman iklime sahip modern ve güvenli bir şehirdir. Mükemmel kamu taşımacılığı ağı, yeraltı trenleri, tramvaylar, otobüsler ile Zurich ve Vancouverden sonra Viyana uluslararası yaşam kalitesi değerlendirmesinde en üst sırada yer alan şehirlerden biridir. 

Okulun Sunduğu Programlar

Genel Almanca Kursları
Standart Almanca Kursu
Yoğun Almanca Kursu
Süper Yoğun Almanca Kursu
Üniversite Hazırlık Akademik Yıl ve Dönem Almanca Kursları
Bire Bir Özel Dersler
Standart Almanca Kursu ve OSD Sınav Hazırlık Dersleri
 
İş Almanca Kursları
 
Almanca Öğretmenlerine Yönelik Kurslar
 
Almanca ve Müzik: Müziğin kenti Viyana’da bir yandan Almanca dersi alıp bir yanda da Viyana Konservatuarında haftada bir gün enstrüman veya ses dersi ile bir de müzik teorisine yönelik ek derse katılabilirsiniz. Müzik ile ilgili becerilerinizi ise konsevatuarda pratik etme şansınız olacaktır.
 
Almanca ve Kış Sporları: Aralık ve Mart ayları arasında hafta içi Almanca derslerine katılıp haftasonu ise Viyana yakınlarındaki kayak resort’larında kayak veya snowboarding yapabilirsiniz.
 
50 Yaş üstü Almanca Kursları
 
Almanca Yaz Okulları
Çocuklar için Yaz Okulu (12-17 yaş)
Gençler için Almanca Tatil Kursu (16-19 yaş) 

Konaklama Seçenekleri

Özenle seçilmiş ailelerin yanında, diğer öğrenciler ile birlikte bakımlı apartmanlarda veya bir yurtun uluslararası atmosferinde konaklayabilirsiniz. Ya da otelde kalabilirsiniz.  Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.

Neden Tercih Edilmeli ?

Yeni ve tam donanımlı okul binası
Uygun fiyatlı eğitim
Küçük sınıflarda eğitim
Özel amaçlara yönelik kurslar
Resmi OSD Almanca sınav merkezi
Okul öğrencilerine özel okul yurdu
Program dahilinde kültürel aktiviteler
Şehir merkezinde lokasyon 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
ActiLingua Viyana Dil Okulu ActiLingua Viyana Dil Okulu Avusturya --- Viyana