MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

AIL Madrid Dil Okulu  AIL Madrid Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İspanya / --- / Madrid
Kuruluş Tarihi 2006
Adres Calle O'Donnell 27, 1º, 28009 Madrid, Spain
Web ailmadrid.com/en/1/1/home.html...
Mail ---
Tel 34 914 35 48 01
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

AIL Madrid Madrid merkezinde bulunmaktadır ve İspanya'daki en popüler okullardan biridir.Her yıl 1500 öğrenciye ispanyolca kursu vermektedir. Okulumuz 50 farklı ülkeden öğrencileri ağırlamakta  bu da milliyet dağılımı için güzel bir karışım olduğunu göstermektedir.Okulumuz tamamen restore edilmiş tarihi bir binanın ikinci katındadır. 11 adet konforlu ve tamamen donanımlı sınıflar, geniş resepsiyon alanı ve öğrenciler için ortak bir alan bulunmaktadır Okul sizin gibi yabancı öğrencilere İspanyolca eğitiminde uzmanlaşmıştır. Okul sınıf mevcutları çok az (maksimum 8 öğrenci) ve tüm öğretmenlerinin anadili İspanyolcadır. Ayrıca Madrid'de bulunduğunuz sürece sizinle ilgilenecek çok samimi öğretmenleri ve personelleri vardır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Okulumuz İspanyanin en seçkin ve güvenilir bölgesinde (Salamanca) şehir merkezinde ve ünlü Retiro Park’a iki dakika yürüme mesafesindedir.

Okulun Sunduğu Programlar

Intensive Spanish, Premium Spanish,  Long Term Spanish Course, Multi Location Spanish: studying in Spain,  Spanish Evening Classes, Weekend Spanish Classes,  Private Spanish Classes, Skype Spanish Lessons, Gap Year Abroad,  Spanish Dance Classes, Art and Craft Classes, Internship Placement Program, Business Spanish, TEFL Course,  DELE Exam Preparation, DELE Exam Preparation Course + General Intensive Course, Extensive DELE Preparation, Course  GCSE, AS and A-Level Spanish Revision Courses, University Pathway Program,  High School Year in Spain,  50+ Spanish Course,  Spanish for Teachers, Post Graduate Programs,  School Trips and Educational Study Tours in Spain 

Konaklama Seçenekleri

Ail Madrid, tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Ail Madrid’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

Ail Madrid’i tercih etmeniz için birçok sebep bulunur,

1- 24 farklı İspanyolca Kursu ile en geniş program yelpazesine sahip okul

2- Sınıfların ortama 6, maksimum 8 öğrenci ile daha bire bir ve özel bir eğitim sunması

3- Haftada 60’a yakın ders dışı aktivite düzenleyerek, ders sonrası da iyi vakit geçirmeyi sağlaması

4- Rekabetçi uygun fiyatlara sahip olması

5- Hızlı ve online kayıt imkanı sunması

6-İşinde uzman ve ana dili İspanyolca hocalarla çalışması

7- Ücretsiz wifi ve dokunmatik PC’ler ile son teknolojiyi sunması

8- Ücretsiz kütüphane hizmeti ile kitap ve materyal temini imkânı 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
AIL Madrid Dil Okulu AIL Madrid Dil Okulu İspanya --- Madrid