MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Alliance Française de Paris Dil Okulu  Alliance Française de Paris Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Fransa / --- / Paris
Kuruluş Tarihi 1919
Adres 101 Boulevard Raspail, 75006 Paris, Fransa
Web https://www.alliancefr.org...
Mail info@alliancefr.org
Tel 33 (0) 1 42 84 90 00
Fax 33 (0) 1 42 84 90 00

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Paris'in hemen merkezinde bulunan, kurumun bu şubesi zaten 1919 yılında açılmış olan ilk merkezdir. Lüksemburg Bahçeleri, Eiffel Kulesi, Lourve Müzesi ve Notre Dame Kilisesi'ne yakın olması ile lokasyon olarak da dikkatleri çekmeyi başardığı bir gerçek. Üstelik yıl boyu devam eden eğitimlerinde neredeyse 160 ülkeden 10.000den fazla öğrenciyi misafir ediyorlar. Sundukları pek çok sayıdaki program ile size uygun koşulları sağlayan bir seçeneği mutlaka bulacaksınızdır. 60 dersliği, akıllı tahtaları ve dev bir kütüphanesi ile kesinlikle Fransızca dilini en iyi öğrenebileceğiniz kurumlardan birisi bu okul. Eğitim açısından sağlanan faydaların yanı sıra, öğrencilerine verdikleri 1 yıllık özel bir kültür kartı sayesinde tüm müze ve kültür alanlarından indirimli olarak faydalanma şansına da sahip olacaksınız. Fransızca öğrenirken gerçek bir Fransız gibi yaşayacak ve bu kültürü tamamen özümseyeceksiniz. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Toplamda 60 sınıfı bulunan şubenin 47 tanesi son derece elektronik olarak dizayn edilmiş olup farklı öğretme teknikleri ile başvurunuzu beklemektedir. Alliance Française de Paris, 14 kişilik sınıflar ve neredeyse kişiselleştirilmiş eğitim programları ile kaçırmamanız gerek bir fırsatı size sunuyor!

Okulun Sunduğu Programlar

*Gruplara özel 2 haftalık tatil ile Fransızca eğitimi

*Yoğun Kurs

*Geniş Kurs

*Akşam Kursu

*Tiyatro ile Fransızca öğrenme

*Akademik Fransızca

*Bire bir eğitim

*Atöyler ile Fransızca öğrenme

*Şirket Kursları

Konaklama Seçenekleri

Alliance Française de Paris tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Alliance Française de Paris'in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

Fransız kültürünü iliklerinize kadar hissetmek ve alanında en iyi olan hocalardan ders almak istiyorsanız kesinlikle bu okulu seçmelisiniz. Tüm dünyada en iyisi olarak bilinen bu okulun ilk şubesi olan Paris'te, son derece teknolojik olarak donatılmış sınıflarda eğitim alıp, eğlenerek öğrenebileceğiniz tiyatro ve atölye çalışmaları ile Fransızca öğrenmeyi adeta eğlence haline getireceksiniz. Merkezi olan konumu ile kültür şehri Paris'i gezerken Fransızcanızı anadiliniz seviyenize getireceksiniz.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Alliance Française de Paris Dil Okulu Alliance Française de Paris Dil Okulu Fransa --- Paris