MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Alpha College Dublin Dil Okulu  Alpha College Dublin Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İrlanda / --- / Dublin
Kuruluş Tarihi 1989
Adres 4 N Great George's St, Rotunda, Dublin, Ireland
Web https://alphacollege.com/...
Mail ---
Tel 353 1 874 7024
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Alpha College konum olarak Dublin’in merkezi kabul edilen The Spire’a 5 dakika uzaklıktadır. Ayrıca otobüs duraklarına, tren istasyonlarına, müzelere, galerilere, tiyatro ve sinemalara yürüme mesafesindedir. 

Alpha College, İngilizce dil eğitimi için çeşitli kurs programları organize etmektedir. Haftalık 20, 25 ve 30 dersten oluşan Genel İngilizce programında maksimum sınıf mevcudu 14 kişidir. Elementary (temel) dil seviyesinden advance (ileri) düzeye kadar sınıflar açılmaktadır. Beginner yani başlangıç dil seviyesindeki öğrenciler için özel kurs başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

Alpha College Genel İngilizce dışında öğrencilerine İş İngilizcesi programları da  sunmaktadır. Ayrıca IELTS, TOEFL ve Cambridge sınavına hazırlık programları ve genç öğrencilere yönelik İngilizce kurs programları gibi çeşitli kurs programları da bulunmaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

İrlanda’nın spor, iş, edebiyat ve kültürel merkezi olan Dublin, oldukça modern, canlı ve kozmopolitan bir şehirdir. Nüfusu 1 milyona yakındır ve nüfusun neredeyse yarısını gençler oluşturur. Şehir merkezinde birçok insanın eğlence anlayışını karşılayacak mekanlar bulunmaktadır. Tarihi mekanlar bakımından da oldukça ünlüdür. İrlandalılar, ziyaretçilerin çoğu zaman ihtiyaç duyduğu ve görmek istediği sıcakkanlı, misafirperver ve yardımsever bir karaktere sahiptir. Dublin’in iklimi ise ılımandır, çok soğuk havalar yaşanmamaktadır. Avrupa’da Paris ve Londra’dan sonra en çok ziyaret edilen başkent olan Dublin, tüm özellikleriyle gezip görmeye değer yerlerden biridir.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce, Genel İngilizce ve İş İngilizcesi,  İngilizce ve Profesyonel İş Deneyimi, Cambridge First Certificate, Cambridge Advanced Exam PET KET IELTS TOEFL TOEIC Trinity TIE (Test of Interactive English),  Profesyonel İşler için İngilizce,  Sosyal Medya için İngilizce,  Turizm için İngilizce,  Akademik Makaleler için İngilizce,  İngilizce ve Fotoğrafçılık,  İngilizce ve Golf,  İngilizce ve Okçuluk

Konaklama Seçenekleri

Alpha College of English tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Alpha College of English'in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-İrlandalı Eğitim Bölümü tarafından tamamen tanınmış olması

2-Uluslararası Dil Seyahat sektöründe EAQUALS ve IALC'nin en prestijli iki marka üyesi.

3-Son 28 yılda tüm dünyadan öğrencilerimize en yüksek kalite standartlarını sunmanın temel ilkesine sadık kalması

4-Her sınıfda mümkün olan en iyi uyrukluk karışımını sağlamaya çalışması

5-Bir çok yeni teknolojik ürünlerin sınıflarda donatılması

6-Güleryüzlü hizmet

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Alpha College Dublin Dil Okulu Alpha College Dublin Dil Okulu İrlanda --- Dublin