MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

am Language Studio Malta Dil Okulu  am Language Studio Malta Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Malta / --- / Sliema
Kuruluş Tarihi 1987
Adres am Language Studio 299 Triq Manwel Dimech Sliema SLM 1054 Malta
Web www.amlanguage.com...
Mail info@amlanguage.com
Tel +356 21 324242
Fax +356 21 334959

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Malta’nın turistik yerlerinden biri olan Sliema’da 1987 yılında kurulan A.M. Language Studio Malta Dil Okulu, Malta'nın ilk dil okullarından biri olma özelliğine sahip olup, gerek verdiği dil eğitimi gerekse müşteri memnuniyetiyle kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Kaliteli İngilizce dil eğitimi veren dil okulları birliği FELTOM’un kurucu üyelerinden olan A.M. Language Studio Malta Dil Okulu, aynı zamanda Eğitim Bakanlığı’ndan lisanslı ve bütün birimleri de ISO 9001 sertifikasına sahiptir.  Dünya’nın çeşitli ülkelerinden gelen ve farklı kültürlere sahip öğrencilerle tanışabileceğiniz A.M. Language Studio Malta Dil Okulunda yetişkinler için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Mini Gruplar için İngilizce ve birebir İngilizce dersleri vardır. Ayrıca akademik kariyerinde ilerlemek isteyen öğrenciler de Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi veya Turizm İngilizcesi gibi dersler alarak profesyonel yaşamlarında kendilerini geliştirebilirler. Bunun yanında, dileyen öğrenciler de IELTS, TOEFL, TOLES ve WEFT sınavlarına hazırlık programlarına katılarak İngilizce seviyelerini kanıtlayabilirler.  

Yerleşim Yeri Özellikleri

Malta’nın turistik bölgesi olan Sliema’da merkezde hizmet veren A.M. Language Studio Malta Dil Okulu, restoranlara, alışveriş merkezlerine, cafelere ve sahile yürüme mesafesindedir. A.M. Language Studio Malta Dil Okulunda 16 klimalı derslik, öğrencilerin yararlanabileceği, İngilizce dil laboratuarı, ders dışında çalışabilecekleri çalışma odası, öğrencilerin her türlü sorunuyla ilgilenmek üzere bir resepsiyon, İnternet erişimi, kendi bilgisayarları olanlar için kablosuz İnternet erişimi, çay ve kahve makinesi ve açık teras bulunmaktadır.  

Okulun Sunduğu Programlar

İngilizce Dil Eğitimi Programları
Yetişkinlere yönelik, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Bire Bir İngilizce, Mini Grup İngilizce, IELTS - TOEFL ve CAMBRIDGE sınavlarına hazırlık kursları, A.M. Language Studio Malta Dil Okulu Yaz Kursları gibi çeşitli seçenekler vardır. A.M. Language Studio Malta Dil Okulu programlarında öğrencilerin İngilizce dil seviyelerini geliştirmek için gramer, yeni kelime bilgisi, aksan, konuşma, dinleme, okuma ve yazma konularına odaklanılır. Ders kitabı dışında A.M. Language Studio Malta dil okulu kitaplığındaki gazete ve dergiler İngilizce dil eğitiminin parçası olmaktadır.
 
Akademik Yıl Eğitim Programları
Uzun dönem İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ekonomik fiyat avantajı sağlayan A.M. Language Studio Malta dil okulu, Akademik Sömestre ve Akademik Yıl İngilizce dil eğitimi programları öğrencilerin ülkelerine ömür boyu unutamayacakları deneyim ve gelişmiş İngilizce dil becerisi ile dönmelerine olanak tanır. İngilizce dilinin dört temelini birden Akademik Yıl Programı ile geliştireceksiniz ve A.M. Language Studio Malta dil okulu, size hedeflediğiniz seviyeye gelmenizde yardımcı olacak. Program müfredatı, gelişimi sürekli kılmak ve değişik modüllerle motivasyonu yüksek tutabilmek üzere özenle tasarlanmıştır. Öğrenim kapasitesi ve hızı kişiye özel olduğu için bireysel çalışma planı, özel ders ve bireysel okuma programı da verilmektedir. Her 3 haftada bir ya da daha sıklıkla, öğretmen özel bir derste öğrencinin gelişimini değerlendirir ve gelişim planı oluşturur.
 
Mini Grup İngilizce Eğitim Programları
Sınıf mevcudunun maksimum 6 öğrenci ile sınırlı olduğu programlarda A.M. Language Studio Malta dil okulu öğrencileri daha yoğun öğretmen ilgisine sahip olurlar. Haftada 20 veya 30 ders olarak alınabilir. Özellikle kısa sürede maksimum verim almak isteyen İngilizce dil eğitimi öğrencileri için idealdir.
 
Bire Bir Dil Eğitim Programları
En az 2 hafta süreli A.M. Language Studio Malta dil okulu bire bir dil eğitim programlarında haftada 5 gün, bire bir öğretmenden özel ders alınmaktadır. Günde 2, 4 veya 6 ders alınabilir.
 
Diğer Dil Eğitim Programları
A.M. Language Studio Malta dil okulu, kariyerinde yükselmek ya da farklı alanda kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için, İş İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi ve Turizm İngilizcesi gibi dersler vermektedir. Bu alanlarda eğitim görmek isteyen ya da gören öğrenciler bu programlara katılabilirler. 

Konaklama Seçenekleri

Konaklama açısından da çeşitli seçeneklere sahip olan am Language Studio Malta Dil Okulunda, Malta kültürünü tanımayı ve sürekli pratik yapmayı isteyen öğrenciler aile yanı konaklamayı tercih edebilir, arkadaşlarıyla daha çok vakit geçirmek isteyen öğrenciler ise paylaşımlı apartmanlarda konaklayabilirler. Buna karşılık Malta’da bağımsız yaşamak isteyen öğrenciler ise okulun anlaşmalı olduğu otellerde konaklayabilirler.  

 

Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

1987'de kurulan am Language Studio Malta'daki İngilizce Dil okulları birliği olan FELDOM'un (Malta İngilizce Dil Eğitimi Organizasyonları Federasyonu)  kurucu üyesidir.
 

am Language Studio Malta Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslanmıştır ve bütün bölümlerimizin ISO 9001 sertifikası vardır. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri
  1. İdealsas
    Özge Görücü

    Yarıyılda sadece iki haftalığına gitmiş olmama rağmen, bu iki haftanın en güzel geçmesini sağlayan...

  2. İdealsas
    Dilek Çatkın

    Etraftan duyduğum bilgilere göre Malta’da çok fazla Türk olduğu ve İngilizce öğrenemeyeceğim söyleniyordu. Şimdi ise iyi ki gitmişim diyorum...


Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
am Language Studio Malta Dil Okulu am Language Studio Malta Dil Okulu Malta --- Sliema