MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Atlas Dublin Dil Okulu  Atlas Dublin Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İrlanda / --- / Dublin
Kuruluş Tarihi 2003
Adres Portobello College, Portobello, Dublin, İrlanda
Web www.atlaslanguageschool.com...
Mail info@atlaslanguageschool.com
Tel 35314782845
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Atlas İrlandada öğrencilerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmesi ve sadece ingilizceyi sınıfta değil çeşitli ortamlarda da maruz kalması gerektiğini düşünen bir okulumuzdur.Bu nedenle bir çok sosyal ve kültürel programa sahiptirler.Okulun bünyesinde sosyal program kordinatörleri mevcuttur.Ayrıca okul merkezi konumu ile mükemmel bir Dublin deneyimi sunmaktadır.Okulumuz refahınızı, barınma ve sosyal ve kültürel etkinliklerle zamanınızın her alanında en üst düzeyde hizmet sunmaktadır Mükemmel tesisleri, deneyimli ve özenli personeli ve kapsamlı ders yelpazesi ile, Atlantik Dil Okulu'nu, Dublin şehir merkezinde kaliteli bir dil öğrenimi ve kültürel deneyim arayan öğrenciler için bir numaralı tercih yapmaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Atlas Dil Okulu, South Richmond Street, Dublin 2 bölgesindeki 4 katlı güzel bir George dönemine ait binada yer almaktadır ve Dublin şehir merkezine yalnızca 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.Dublin İrlanda’nın en büyük şehri ve başkentidir. Liffey Nehri’nin ağzında ülkenin doğu kıyısının orta keminde ve Dublin kontluğunun merkezinde yer alır. Vikinglerin merkezi şehridir. Orta Çağ’dan günümüze İrlanda’nın başkenti olmuştur. Dünyanın yaşanabilir şehirleri arasında yer almaktadır. Avrupa’da Paris ve Londra’dan sonra en çok ziyaret edilen şehirlerdendir. Ülke ılıman bir iklime sahiptir. Kışları yumuşak, yazları ise serin geçmektedir.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursları, Sınavlara Hazırlık Kursları (IELTS, FCE, CAE, CPE), Atlas Mesleki, Öğrenci ve iş programları, Grup programları ,Yüksek okul hazırlık programları 

Konaklama Seçenekleri

Atlas  tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Atlas’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Mükemmel tesisleri,

2-Deneyimli ve özenli personeli ve kapsamlı ders yelpazesi

3-WI-FI ve bilgisayar donanımlı çalışma alanı

4-Merkezi Konumu

5-Sosyal ve Kültürel Programlar

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Atlas Dublin Dil Okulu Atlas Dublin Dil Okulu İrlanda --- Dublin