MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

BLC Brighton Dil Okulu  BLC Brighton Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Brighton
Kuruluş Tarihi 1995
Adres 12 Old Steine, Brighton, East Sussex, UK, BN1 1EJ
Web www.brightonlc.co.uk...
Mail admissions@brightonlc.co.uk
Tel + 44 (0) 1273 647370
Fax + 44 1273322701

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ İNGİLTERE VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ!

 

Kayıt Ücreti: 65 İngiliz Sterlini (GBP)
Aile Yanı Tek Kişi, Yarım Pan.Haftalık 140 İngiliz Sterlini
Yaz Ayı (Konaklama) Sezon Farkı (01 Haz -  02 Eyl): Hf 20 GBP
Konaklama Kayıt Ücreti: 35 İngiliz Sterlini
Gatwick Havalimanı Transferi: 60 İngiliz Sterlini (GBP)

31 Ocak 2019'a kadar kayıt olanlara kayıt olunan her hafta için haftalık 18 Sterlin indirim
Üstelik 65 Sterlin Kayıt Ücretini de ALMIYORUZ.
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders / 15 Saat 700 GBP 628 GBP 72 GBP
08 Hafta 20 Ders / 15 Saat 1.360 GBP 1.216 GBP 144 GBP
12 Hafta 20 Ders / 15 Saat 1.920 GBP 1.704 GBP 216 GBP
24 Hafta 20 Ders / 15 Saat 3.360 GBP 2.928 GBP 432 GBP
36 Hafta 20 Ders / 15 Saat 4.680 GBP 4.032 GBP 648 GBP

Okul Hakkında Kısaca

Brighton Language College dil okulu, İngiltere’nin en önemli ve tarihi kentlerinden birisi olan Brighton’ın şehir merkezinde,  Royal Pavilion hemen karşısında bulunmaktadır. Kısaca BLC diye bahsedilen Brighton Language College, British Council tarafından akredite edilmiş olup yaz kamplarından yetişkin programlarına kadar bir çok programda dil eğitimi hizmeti vermektedir. Ayrıca okul sosyal ve fiziksel imkanlarıyla da katılımcılarına dil eğitimi süresince aynı zamanda rahat ve eğlenceli bir eğitim ortamı sunmaktadır. Bütün bunların yanına BLC katılımcılara  aile yani konaklama sunmasının yanında hotel, hostel ve daire kiralama konularında da tavsiyelerde bulunur. Okul, British Council tarafından akredite edilmiştir. Okulun 16 adet sınıfı, 2 adet öğrenci çalışma alanı, bahçe, ücretsiz Wi-Fi erişim alanı, akademik destek hizmeti bulunmaktadır. 
 

BLC akademik standartları size daha etkili öğrenmenize yardımcı olmak için geliştirilmiş olan kurslar ile iyi öğrenme deneyiminizi elde etmenizi sağlayacaktır. Dil eğitimi için BLC size en iyi dil becerileni kazandırır. Şehir merkezinde bulunan okulda akademik seviyede öğretim yapılmaktadır. Genel İngilizce, sınav hazırlık ve bire bir derslerin verildiği okulda bulunan tüm öğretmenler sertifika sahibidir. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Deniz ve şehir hayatının iç içe geçtiği bir şehir olan Brighton yılın her döneminde tatilcilerin rağbet ettiği bir tatil ve eğlence merkezidir. Londra şehir merkezine sadece 1 saat uzaklıkta olan Brighton'da 2 üniversite ve birçok dil okulunun olması öğrenci nüfusunun da fazla olmasını sağlamıştır. Şüphesiz bunun en önemli nedenlerinden biri de Brighton halkının marjinalliği ve marjinalliğe olan hoşgörüleridir. Sayısız sanat ve tarih müzesi, alışveriş merkezi, sanat galerisi, park, gece kulübü, restoran seçeneklerini içinde barındıran Brighton'da birçok sıra dışı festival yıl boyunca ziyaretçilerin ilgisi ile karşılaşır ve şehri İngiltere'nin en önemli turistik merkezlerinden biri haline getirir. İngilizce eğitimi, tatil ve eğlenceyi bir arada bulmak isteyenler için Brighton idealdir.  

Okulun Sunduğu Programlar

    Genel İngilizce
    Genel İngilizce (Birebir)
    Yoğun İngilizce
    IELTS Sınav Hazırlık Kursları
    Birebir İngilizce Kursları
    50 Yaş Üstü Gruplara Özel Kurslar
    Küçük Yaş Gruplara Özel Kuslar
    Yaz Kursları ( 13 – 17 yaş)
    Ailelere Özel Kurslar

    Sınavlara Özel Kurslar 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Şehir Merkezinde Eğitimi Fırsatı: Brighton şehir merkezindeki BLC, ünlü Royal Pavilion’un hemen karşısındadır. Merkezi konumu dolayısıyla bireylere dil eğitimi boyunca aynı zamanda tarihi ve görsel güzellikleri dolu İngiltere’nin önde gelen şehirlerinden birisi olan Brighton’ı keşfetme imkanı vermektedir.
 
Dil Eğitiminde Aile Paketleri: 5 yaş ve üzeri bireylerle birlikte aile dil eğitimi paketi sunabilmektedir.
 
Eğlenceli Eğitim Ortamı: İngilterenin en popüler sahil kenti Brighton’da tarihi binaları, şık ve lüks eğlence merkezleri ve kulüpleri ile program boyunca güzel vakit geçirme imkanını sahipsiniz.
 
Brighton Language College (BLC) Özel Hizmetler: Konaklama, sınıf içi ve dışı ihtiyaçlar, kaldığınız süre boyunca destek ve bilgi, havaalanı karşılaması gibi birçok konuda birebir rehberlik etmektedir. 
 
BLC'nin Sertifikalı Çalışanları: Dil eğitmi için tüm BLC ekibi, adaylara her konuda tam destek vermektedirler.
 
Okul Akreditasyonu: BLC, British Council tarafından akredite edilmiştir. Verilen kurs hizmetleri en yüksek kalitede ve dünya çapındadır.
 
Okul Bağlantıları: BLC yerel işletmeler, oteller, işyerleri ile güçlü bağlantıları olan bir kurumdur.

 

Yüksek Standartlar: Uluslararası Arkadaşlıklar, Öğrenciler eğitimleri boyunca farklı medeniyetlerden arkadaşlar edinerek farklı kültürleri yakından tanıma fırsatı yakalayabilmektedir. işinde uzman çalışanlar stadartları yüksek bir eğitimle hedefinize uygun iletişim ağlarını kurmaktadırlar. Ayrıca BLC bireylere ücretsiz wifi yararlanabilme olanağı tanımaktadır. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
BLC Brighton Dil Okulu BLC Brighton Dil Okulu İngiltere --- Brighton