MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

BSC Bournemouth Dil Okulu  BSC Bournemouth Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Bournemouth
Kuruluş Tarihi 1930
Adres Bristol & West House, 1st Floor, Post Office Road, Bournemouth BH1 1BL, United Kingdom
Web www.british-study.com...
Mail info@british-study.com
Tel +44 (0)1202 587 100
Fax +44 (0)1202 314 979

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

British Study Centres Bournemouth Dil Okulu, plajdan birkaç dakikalık yürüme mesafesinde ve merkezi konumu ile Viktorya mimarisine sahip moderleştirilmiş bir binada eğitim verir. Okulda 12 ferah sınıf, kütüphane ve çalışma salonu, bar, internet salonu, ücretsiz kablosuz (wi-fi) internet bağlantısı mevcuttur. Ayrıca derslerden sonra plajdan döndüğünüzde kullanabileceğiniz duşlar ve kilitli dolaplar da vardır. Plaja ve iskeleye yüksekten bakan, Bournemouth International Centre'da konserlere, gösterilere, spor ve buz pateni müsabakalarına gidebilirsiniz. Ayrıca Bournemouth, Londra'dan sonra İngiltere'deki en fazla bar ve klüp içeren şehirdir ve hareketli gece yaşamıyla bilinir. Bunun yanında plajda düzenlenen oyunlara katılabilir, bisiklete binebilir, Poole limanı çevresinde gemi gezintisi yapabilir, haftasonları Londra, Winchester, Stonehenge, Oxford gibi çevre şehirlere düzenlenen gezilere katılabilirsiniz.  

Yerleşim Yeri Özellikleri

Bournemouth İngiltere’nin güneşli sahil kenti olarak bilinmektedir ve bir üniversite şehridir. 2010’ da yeni hizemet giren okul şehrin merkezinde, deniz kıyısına sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir. Son derece modern dizayn edilen okulda çalışma odası, internet alanı, meyvesuyu barı, Kafeteria bulunmaktadır. İngiltere’nin en güneşli, en mutlu tatil kasabası Bournemouth, aynı zamanda İngiltere’nin en iyi yeni üniversitesi Bournemouth University’e sahip bir öğrenci şehridir. İngiltere’de sörfün başkenti ilan edilen bu şehirde sörf yapmayı mutlaka  denemelisiniz.  Kozmopolitan nüfus yapısı ile UK’nin en mutlu şehridir. Bölgede bulunan Bournemouth Üniversitesi The Guardian University Guide tarafından 2009-2010 araştırmalarında UK’nin bir numaralı üniversitesi seçilmiştir. Pool Harbour, Jurassic bölgesi gezilmesi ve mutlaka görülmesi gereken yerleridir. 

Okulun Sunduğu Programlar

    Genel İngilizce Kursları,
    Yoğun İngilizce Kursları,
    İngilizce + Bulats Hazırlık Kursu,
    IELTS Hazırlık Kursu,
    TOEFL / TOEIC Hazırlık Kursu,
    FCE, CAE Hazırlık Kursu,
    Birebir Özel Derler,
    İngilizce + Sörf Kursu.

 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

  Modern dersliklerde, 11 kişi ortalama ile ders görme imkanı
  Ücretsiz internet erişimi ve kablosuz internet.

  35 değişik ülkeden gelen zengin öğrenci portföyü  

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler