MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

BSC Brighton Dil Okulu  BSC Brighton Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Brighton
Kuruluş Tarihi 1930
Adres Fairfax House, 47 Cromwell Road, Brighton & Hove, East Sussex BN3 3ER, United Kingdom
Web www.british-study.com...
Mail info@british-study.com
Tel +44 (0)1273 229 740
Fax +44 (0)1273 208 401

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Londra’nın sahil kıyısı olarak bilinen, 2001 yılında en iyi şehir seçilen Brighton, sıcak eğlenceli ortamı ile öğrenci arasında en çok tercih edilen şehirler arasında yer almaktadır. Sahilde yürümek, bir kafede oturup birşeyler içmek ya da mağazaları gezmekten hoşlanıyorsanız, Brighton tam size hitap eden bir şehirdir. İdeal lokasyonu, kendisine ait 2 özel binasında 15 geniş ve aydınlık sınıfı, modern kütüphanesi ve geniş kafeteryası ile öğrencilerin tercihi oluyor. Okulda ortalama 200-350 öğrenci eğitim almakta olup, yaş ortalaması 25′tir. Okuldaki Türk öğrenci oranı ise, %8,1′dir. Okulun Londra’ya uzaklığı trenle 1 saat’tir ve günün her saatinde tren bulunmaktadır. Genel İngilizce derslerinin haftada 15, 20, 25, 30 ders şeklindedir. Ayrıca IELTS, TOEFL ve her yıl Ocak, Mart ve Eylül aylarında başlayan 12 hafta süren Cambridge sınav hazırlık programları da verilmektedir. British Study Centres’in Hove College adında bir de partner okulu mevcuttur. British Study Centres’a 10 dakikalık yürüme mesafesinde olan bu merkezde ise E-Business, Creative Communications, Internet Marketing, Web Design, Digital Design, Advertising & PR kursları verilmektedir. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Brighton, İngiltere’nin tarih, kültür ve eğlenceyi birleştiren en genç populasyona sahip şehirlerinden biridir. BSC HOVE bölgesinde bulunmaktadır; kardeş okulu HOVE College ile yanyanadır ve WEB, grafik dizayn diploma programları BSC ingilizce programları ile birleştirilebilmektedir. Okul 15 geniş sınıfa, çalışa odasına, Kafeye, ücretsiz internet salonuna ve geniş bir bahçeye sahiptir. Açık hava aktiviteleri, sahilde yürüyüş, tasarımcıların butikleri sizi ilgilendiriyorsa Brighton sizin için güzel bir seçenek olacaktır. “Sahili olan Londra” olarak bahsedilen Brighton’da hayat hep canlıdır. Gece eğlencesine katılabilir, şık marinasındaki sevimli kafelerde dinlenebilir ve kumsalda güzel vakit geçirebilirsiniz. Londra, direkt tren ile Brighton’a sadece 49 dakika uzaklıktadır. 

Okulun Sunduğu Programlar

    Genel İngilizce Kursları,
    Yoğun İngilizce Kursları,
    İngilizce + Bulats Hazırlık Kursu,
    IELTS Hazırlık Kursu,
    TOEFL / TOEIC Hazırlık Kursu,
    FCE, CAE Hazırlık Kursu,
    Birebir Özel Derler,
    İngilizce + Rüzgar Sörfü Kursu,

    İngilizce + Aşçılık Kursu. 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

İlk gün seviye belirleme sınavı, öğrenme merkezinde ingilizce geliştirme hizmeti, ücretsiz internet erişimi, 8 hafta ve daha fazla süre eğitim gören öğrenciler için ilerleme raporları, ileri destek ve danışmanlık, okulun ücretsiz olarak sağladığı hizmetlerdir. British Study Centres Brighton ferah ve konforlu sınıfları, en yeni teknoloji ile donatılmış bilgisayar odaları ile eğitimde kaliteden taviz vermiyor. Geniş yiyecek ve içecek seçenekleri olan bir kafeteryası mevcut.
 

Okul, anlaşmalı olduğu Hove College'in imkanlarını da kendi öğrencilerine sunuyor. Hove College'da E- İşletme, Yaratıcı İletişim, İnternet Üstünden Pazarlama, Web Dizayn, Dijital Dizayn ve Reklamcılık & Halkla İlşkiler eğitimleri vermektedir. Aldığınız dil kursu ile birlikte Hover College'deki derslerden de 9 haftadan 9 aya kadar olan sürelerde faydalanma imkanınız var.  

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler