MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

BSC Londra Dil Okulu  BSC Londra Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 2004
Adres Hannah House, 13-16 Manchester Street, London W1U 4DJ, United Kingdom
Web www.british-study.com...
Mail info@british-study.com
Tel +44 (0)207 317 0160
Fax +44 (0)207 317 0161

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Okulumuz Londra’nın merkezinde Oxford caddesine yakın bir yerde bulunmaktadır. Bond ve Baker caddeleri metro duraklarından okulumuza ulaşım çok rahattır. Bunun yanında Oxford caddesi ve Marylebone yolundan geçen otobüslerle de okulumuza kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Okulumuz Londra’nın merkezinde olmasına rağmen ana caddesi, butikleri, “Paddington bahçeleri” adı verilen küçük parkıyla güzel bir köyü andıran Marylebone bölgesindedir. Okulumuzun sunduğu imkanlar dahilinde üniversite tarzı bir çalışam merkezi ve kütüphane, sıcak/soğuk yiyecek servisi yapan 32 oturaklı kafe, fotokopi hizmeti, 12 aydınlık ve rahat sınıf bulunmaktadır. Haftada 15 ila 30 saat arasında değişen kurslar ve özel ingilizce programı sunmaktayız. Konaklama okulumuzun tarafından özenle seçilmiş, sıcakkanlı gönüllü aileler yanında yapılabileceği gibi daha özgür ruhlular için 5 veya 6 kişilik rahat öğrenci odaları seçeneğimiz de mevcuttur. Okulda gördüğünüz derslerin yanı sıra haftalık sosyal programlarla etkileyici bir Londra deneyimi yaşayabilirsiniz. Thames nehrinde bot partisi, Parlemento binasına, BBC Stüdyolarına ziyaretler, Regent's Park'ta öğleden sonra piknikleri, Bath, Camridge, Oxford gibi çevre şehirlere hafta sonu gezileri okulun sunduğu sosyal imkanlardan bazılarıdır.  

Yerleşim Yeri Özellikleri

BSC Londra’nın kalbinde, Oxford ve Baker Street yakınında yer almaktadır. Baker metro istasyonunda sadece 5 dakika uzaklıktadır. 5 katlı bir binada eğitim veren okul son derece modern olanaklara sahiptir. 24 aydınlık sınıf, geniş bir öğrenci kütüphanesi ve öğrencilerin ücretsiz faydalanabildikleri bilgisayar salonu mevcuttur. Ayrıca öğrenciler café ve kütüphande kendi laptoplarından WIFI hizmetini kullanabilmektedir.  

Okulun Sunduğu Programlar

British Study Centres’de Genel İngilizce kursları başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar haftada 15, 20, 25, 30 ders olarak geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Cambridge, IELTS, TOEIC gibi sınav hazırlık kursları verilmekte olan okulda, İngiltere’de üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için her yıl Eylül ve Ocak aylarında 36 hafta süren üniversite hazırlık programı vardır. Öğrenciler ayrıca kardeş okulumuz olan West London College’dan Business, Computer Science, Hotel Management, Travel&Tourism programlarının lisans ve lisansüstü derslerini alabilmektedir.  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Okul binasında ücretsiz internet erişimi olan 12 bilgisayarlı bilgisayar laboratuarı, kaset, CD-Rom ve çeşitli eğitim materyallerinin olduğu multimedya merkezi, 25 adet donanımlı sınıf, cafe ve TV vardır. Kablosuz internet erişimi mevcuttur. Ayrıca öğrenciler, West London College’ın da imkanlarından yararlanabilirler. Okulda bahar ve kış aylarında ortalama 150,ı yaz aylarında 300 öğrenci bulunmaktadır. Yaş ortalaması 25, minimum yaş sınırı ise 16, okuldaki Türk öğrenci oranı ise genellikle ortalama %4’tür. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler