MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Castle School Brighton Dil Okulu  Castle School Brighton Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Brighton
Kuruluş Tarihi 2003
Adres The Castle School of English 12 Dyke Road Brighton East Sussex England BN1 3FE
Web www.castle-school.co.uk...
Mail info@castle-school.co.uk
Tel +44 (0) 1273 748185
Fax +44 (0) 1273 748185

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ İNGİLTERE VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ!


2018 Yılı Boyunca Uygun Fiyatlar ile BRIGHTON'da Dil Eğitimi Fırsatı
"Uzun Dönem (24 hafta ve üzeri) Kayıtlarda BEDAVA Haftalar. Örneğin, 20 hafta Ücreti ile 24 Hafta Eğitim İmkanı 30 hafta Ücreti ile 36 Hafta Eğitim İmkanı"
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders / 15 Saat 480 GBP 460 GBP 20 GBP
08 Hafta 20 Ders / 15 Saat 960 GBP 920 GBP 40 GBP
12 Hafta 20 Ders / 15 Saat 1.440 GBP 1.320 GBP 120 GBP
24 Hafta 20 Ders / 15 Saat 2.520 GBP 2.200 GBP 320 GBP
36 Hafta 20 Ders / 15 Saat 3.600 GBP 3.000 GBP 600 GBP

Okul Hakkında Kısaca

Düşük kurs ücretleri ve yüksek standartlardaki eğitimiyle dikkat çeken The Castle School of English'in Brighton şubesi, öğrencilerin yoğun olarak tercih ettiği Brighton’da bulunmaktadır. Merkezi konumuyla popüler olan okul, donanımlı öğretmenleri ve ilgili idarecileriyle kaliteli bir eğitim anlayışı sunuyor. Her hafta yapılan gelişim testleriyle öğrencinin eksikleri ve ihtiyaçları gözlenmekte, buna göre eğitimi şekillenmektedir.
 
Mevcudunun 12 ile 15 arasında değiştiği sınıfların her birinde, bir adet internete bağlı bilgisayar bulunmaktadır. Bunun yanında öğrencilerin kullanabilecekleri bir bilgisayar odası ve ders aralarında dinlenebilecekleri bir salon bulunmaktadır.  

Yerleşim Yeri Özellikleri

Churchill Square’deki Brighton alışveriş merkezine hayli yakın olan Castle School of English Brighton, sahile de 10 dakikalık mesafede yer almaktadır. Canlı hayatı, kozmopolit havası ve sunduğu imkanlarla Brighton, İngiltere’nin en popüler tatil merkezlerinden biridir. Bunun yanı sıra, her yıl olukça büyük bir öğrenci nüfusunu ağırlamaktadır. Burada yer alan iki üniversite (University of Brighton ve University of Sussex), şehrin kültür ve eğlence yönlerinin yanında eğitim yönünü de öne çıkarmaktadır. 

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursu
Okuma, yazma, konuşma ve dinleme olarak dört büyük prensibe dayalı standart kurslara odaklanmıştır. Bununla birlikte dilbilgisi ve kelime bilgisi de çalıştırılır. IELTS,FCE VE CAE gibi sınavlara hazırlık için idealdir.
 
Yoğun Genel İngilizce Kursu
Okuma, yazma, konuşma ve dinleme olarak dört büyük prensibe dayalı standart kurslara odaklanmıştır. Bununla birlikte dilbilgisi ve kelime bilgisi de çalıştırılır. IELTS,FCE VE CAE gibi sınavlara hazırlık için idealdir.Ders saatleri haftada 30 saattir.
 
İş İngilizesi
Bu kursun amacı günümüz iş dünyasının gereklerine cevap verebilecek bir eğitim sağlamaktır. Öğretmeninizle birlikte öğrenmeniz gerekenleri konuşup ihtiyacınızı karşılayacak eğitimi alabilme imkanınız var. Akıcılık ve iş konusu hakkında konuşmalarda güveni sağlayacak olan iletişim derslerine ağırlık verilir.
 
Uluslararası Turizm İçin İngilizce
Katılımcılara turizm sektöründe ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeyde bir eğitim sağlamaktadır. Bu kurs kişiselden daha çok genele yönelik eğitime yoğunlaşır.Birçok yerlerden getirilen materyaller sayesinde turizm sınıfınıza kadar gelir.
 
Cambridge Sınav Kursları
Cambridge First Certificate ve Cambridge Exam in Advanced 
 

İngilizce konuşulan okullara girmek, iş başvurusunda bir adım öne geçmek için ya da başka bir ülkede yaşamak için dünyaca kabul gören bir belge gerekmektedir. Cambridge sınav kursları her açıdan tam ve eksiksiz bir hazırlık temin eder. 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Son teknolojiyle donatılmış sınıflar,
 
Ders çalışma salonları ve medya merkezi,
 
Okul içi sosyal tesisler,
 
Kafeteryalar,
 
Spor salonları,
 

Öğrenci toplulukları ve klüpler... 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Castle School Brighton Dil Okulu Castle School Brighton Dil Okulu İngiltere --- Brighton