MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

CEL San Diego Dil Okulu  CEL San Diego Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / San Diego
Kuruluş Tarihi 1981
Adres 104 Broadway, San Diego, CA 92101, USA
Web https://www.englishcollege.com/cel-san-diego...
Mail sandiego@englishcollege.com
Tel 1 619 234 7466
Fax 1 619 810 4445

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Hem İngilizce öğrenmek , hem de Amerika’nın California eyaletini tanımak, keşfetmek mi istiyorsunuz? O halde CEL College of English tam size göre…CEL COLLEGE OF ENGLISH LANGUAGE , California eyaletinin San Diego şehrinde eğitim veren; alanında uzman öğretmenleri ve 30 yılı aşkın tecrübesi ile başarısını kanıtlamış, Amerika’nı en köklü dil okullarından biridir.Okul binası modern donanımlı olup, maksimum 10 kişilik sınıflarda etkin, öğrenci merkezli eğitim verilir. Aile yanı konaklama, paylaşımlı ve tek kişilik odalarda yurt konaklama seçenekleri mevcuttur. Ders dışı saatlerde San Diego ve California çevresini tanıma gezileri düzenlenir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Havasıyla ve güzel sahilleriyle bilinen San Diego her yıl tüm dünyadan gelen turistlere ev sahipliği yapar. Öğrenciler güzel havanın tadını çıkarıp dünyanın en popüler sörf sahillerinde sörf yapabilir, tüple dalış aktivitelerine katılabilir, şnorkelle yüzebilir, La Jolla’da kayak yapabilir ya da Pacific Sahili’nin bitmeyen eğlencesine katılabilir. Aynı zamanda sanat ve kültüre ilgi duyanlar için ise Balboa Park Müzesi, Seaport Kasabası ya da Old Town görülmesi gereken yerler arasında yer alır. Ayrıca San Diego’da bulunan The Gaslamp Quarter, eşsiz restoranlara sahip, CEL öğrencilerinin vazgeçemediği bir eğlence merkezidir.

 

 

Her okul binamizda 9 sinif, resepsiyon bölümü, bos zamanlari geçirmek ve kisisel çalisma için bilgisayarla donatilmis alanlar, ücretsiz Wi-Fi internet erisimi bulunmaktadir. Ayrica okullarimizin içerisinde yüzme havuzu imkani da vardir.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık Programları (IELTS,TOEFL),Cambirdge Hazırlık Kursları(FCE,CAE), Birebir Dersler, İngilizce ve Sörf 

Konaklama Seçenekleri

CEL tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, CEL ’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Otuz yılı aşkın İngilizce eğitim tecrübesi 2- Maksimum 10 kişilik sınıflar 3-Dil Enstitüleri Birliği tarafından resmen tanınmış bir kurumun güvencesine sahip olma    4-Her hafta yeni sınıf açılımı 5-Tecrübeli ve sertifikalı eğitmenler 6-Aile yanı konaklama seçeneğinde beraber kalınacak ailelerin samimiyeti ve konforu 7-San Diego merkezinde, San Diego Pacific sahilinde ve Santa Monica sahillerinde konaklama şansı 8-Dünyanın her yerinden öğrenciler 9-Makul uzun dönem fiyatları 10-Eğlence ve aktivite programları

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
CEL San Diego Dil Okulu CEL San Diego Dil Okulu ABD California San Diego