MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

CES Edinburgh Dil Okulu  CES Edinburgh Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İskoçya / --- / Edinburgh
Kuruluş Tarihi 1979
Adres 54 Manor Pl, Edinburgh EH3 7EH, UK
Web www.ces-schools.com/english-schools/edinburgh...
Mail edinburgh@ces-schools.com
Tel 44 (0) 13122 65004
Fax 44 (0) 13122 65004

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

CES Edinburgh şehrin tam ortasında Prince Street üzerinde,  yoğunlaşan şık mağazalara ve ünlü Edinburgh Kalesi’ne sadece birkaç dakika uzaktadır.Öğrenciler CES International’a gelerek hem kaliteli eğitim alırlar hem de uluslarası bir ortamda farklı insanlarla tanışma kültürlerini yakından tanıma şansına sahip olurlar.Modernleştirilmiş bir yapıya sahip olan CES Edinburg dil okulu tam donanımlı ferah ve aydınlık dersliklere sahiptir.CES Edinburgh, konaklama seçeneği olarak aile yanı, yurt ve apartman dairesi seçeneklerini sunmaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Edinburgh, İskoçya'nın başkentidir. İskoçya Parlamentosunun bulunduğu yerdir. İskoçya'nın ikinci büyük ve Birleşik Krallığın yedinci kalabalık şehridir.

Şehir, Edinburgh Kalesi dahil ünlü kent simgelerine sahip olmanın yanı sıra her yıl birçok uluslararası öğrenciyi de misafir etmektedir. CES Edinburgh dil okulu, şehrin tam kalbindedir ve Princes Sokağı'nın tarz sahibi mağazalarına ve tarihi Edinburgh Kalesine dakikalar uzaklığındadır. Oldukça modern imkanlara sahip bir Georgian binasında yer almakta ve sizlere modern teknolojinin konforunun yanı sıra tarihi Britanya'yı deneyimleme fırsatı sunmaktadır.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursları, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS) ,Yüksek okul hazırlık programları, Yoğun ingilizce, İş İngilizcesi, Birebir Dersler,  ,Cambridge ESOL FCE, CAE Sınav Hazırlık Kursu, Öğretmenler için Kurslar, Çocuklar için yaz kursu,  

Konaklama Seçenekleri

CES tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, CESin size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-On dakikalık yürüme mesafesinde birçok mağaza, kafe ve restoran 2-Çalışmalarda ve ders programı dışındaki aktivitelerde yardım etmek üzere özel akademik ve sosyal program ekibi 3-Şehir merkezinde konum 4-On üç Ayrı sınıf ve her sınıf için ortalama dokuz öğrenci kapasitesi 5-Wifi, Bahçe, Bilgisayar Odası 6-Uzman Kadro 7-CES İrlanda ayrıca resmi IELTS Sınav Merkezidir. 8-Dostane insanları, doğal güzelliği ve zengin bir tarihi ile tam bir Edinburgh 9-Dağ yürüyüşlerinden, gece aktivitelerine, barlara ve kulüplere kadar farklı zevklere hitap eden şehir. 10-Dünyadaki en büyük tiyatro festivaline sahip şehir

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler